Skocz do zawartości
Forum

Jak szybko przypakować ? Pilne !!


Gość Książę ze shreka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Książę ze shreka

Za tydzień idę na randkę . W tym czasie chciałbym nabrać masy mięśniowej , czyli powiększyć biceps , uda oraz klatę . Brzuch mam idealny, wyrzeźbiony  , wiec jego to nie dotyczy . Problemem jest to ze mam aż 4 kg niedowagi . I w za nic w świecie nie mogę zbudować dużej masy mięśniowej . Mam 20 lat jak coś i wszyscy mnie porównują do księdza ze shreka . Fryzurę mam dokładnie taką samą , delikatne rysy twarzy , wyraźne kości policzone i kwadratowa żuchwę .. Ale od 2 lat nie mogę nic przypakować . Codziennie ćwiczę , od dziecka mam bardzo dużo ruchu . Pracowałem kiedys na budowie , ale mnie wywalili stamtąd , bo wyzywałem się i wyklocalem z ludźmi . Chodziło między innymi o czapkę . 
 

Lubię nosić obcisłe bluzki , by pochwalić się bardzo wąską talia , zgrabnymi biodrami ale .... mam za mały biceps ... Wstydzę się nosić krótkie spodenki , bo nie mam takich ud jak Arnold S.... Mam bardzo cienkie kolana . Wczoraj zjadłem chyba z 7 różnych ciast , co dziwi wszystkich . Mam bardzo niski poziom BF. Zimy są dla mnie najgorsze , bo czuje wtedy ciagle nieprzyjemny chłód . Cały czas jest mi zimno , nawet latem . Mam niski odczyn kwasowy - moja temperatura ciała wynosi zazwyczaj 35 stopni ... Dzisiaj na śniadanie zjadłem 3 tosty z duża ilością sera i keczupu i zjadłem 4 serki monte . Jem w ten sposób polowe swojego życia i powiem , ze moja masa ciała nigdy nie była w normie . Zawsze ważyłem o 3-5 kg za mało . I nie posiadałem wymarzonej makulatury . Na swoich urodzinach wpierdzielilem cały tort i nic nie zostało dla gości .... Później rzuciłem się na pierniczki z lukrem i krakuski . W pasie mam tak mało , ze ciężko jest znaleźć dla mnie spodnie . Spodnie zjeżdżają mi z dupy ... A dupsko mam płaskie ... Zawsze marzyłem , by powiększyć sobie pupę ... Może jakieś sterydy ptasie albo tabletki na powiększenie zębów ?

 

Wlosy mam identyczne jak książę z bajki . Jak byłem dzieckiem były złociste , zdrowe i zawsze pięknie lśniły . Lubię jeść torty . Dzisiaj wypadły mi oczy ... 

Odnośnik do komentarza
Gość Książę ze shreka
8 godzin temu, lauren.herzog napisał:

Skorzystaj z dostępnych w sieci odżywek. 

Pije bo są smaczne 

nic nie przybrałem , schudłem nawet 1 kg . Mam żółwia i on gryzie śmierdzi mu z ust .

Odnośnik do komentarza
Gość Settings

Andrzej wyszedł 23:45. Słuchawki na uszach, kapciowy plecaczek. Oby go nikt nie napadł w nocy. Nie zarobi wtedy 800 zl na pokoj. Zjawia się i znika, moj mistrz joysticka, śliczny jak pies z reklamy chocapica

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...