Skocz do zawartości
Forum

Facet oświadcza się po miesiącu znajomosci..


Gość Copern

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sądzicie?, 

Dla mnie to jakieś szaleństwo. Myślałam że to żart, ale niestety nie. On na poważnie ciągle gada o ślubie, dzieciach... Sprawia wrażenie zakochanego ale z drugiej strony, był w związku kilka lat  i mimo że ona chciała to on jej się nie oświadczył. A mi już po miesiącu... I nie zrażają go odmowy. 

Zastanawiam się skąd ten pośpiech. Czy fakt że zbliża się do 30 i chciałby się ustatkowac czy może nie daj Boże chce zrobić byłej na złość? Rozstali się krótko bo 3 miesiące temu. Widziałam w historii jego przeglądarki kilka wyszukiwań typu  dziewica na żonę, żona z Ukrainy itp czyli chyba coś mu chodzi po głowie. Nie chciałabym być kandydatką z rozsądku, pierwsza lepsza która się trafiła i dlatego chce spełnić swój cel moim kosztem

Narazie nosi mnie na rękach. Wiem jednak ze była źle traktował. Co robić? 

Odnośnik do komentarza

Co robić? Wiać jak najdalej, facet z pewnością ma wiele niespełnionych podbojów miłosnych. Takie osoby jak On są mega niepoważne, które nie dorosły do poważnych związków, które nie odcięły matczynej pępowiny. Nie nauczeni prawdziwego życia nie są w stanie zbudować trwałego związku. Jeśli to Cię jakoś pocieszy to wiedz że On nie robi na złość byłej tylko Matce, za to jak go wychowała. Z pewnością tak samo się odgrywał na wszystkich byłych.

Sama sytuację znam z własnej autopsji, byłam z takim człowiekiem blisko 2 lata. Chory związek z którego wyszłam z pomocą innych osób. Nie chowam do Niego urazy, ponieważ wiem że ten człowiek ma tak skarzony umysł że nie jest w stanie inaczej funkcjonować. Niech sobie żyje w swoim świecie nienawiści do innych osób, oskarżając innych o swoje niepowodzenia. Ja tak nie chcę żyć, wolę iść do przodu, żyć w szczęściu, pogodzie ducha, i właśnie takie osoby chcę przyciągać. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Prawidłowo że pojawia Ci się czerwona lampka. Nikt poważny nie oświadczy się po tak krótkim czasie. W dodatku ta jego przeszłość. Te wyszukiwania też są dwuznaczne.  

Zastanów się na spokojnie co myślisz o nim i o tej relacji. To że teraz nosi na rękach to jeszcze nic nie znaczy. Zachowuje się bardzo niepoważnie. To aż podejrzanie dziwne.

  • Lubię to 1

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Początki zawsze są fajne, jest miło, zabawnie. Z biegiem czasu zaczyna pojawiać się coraz więcej niewyjaśnionych spraw, nieporozumień. I tak coraz więcej i więcej i więcej się zbiera i zbiera, czujemy się coraz gorzej, sytuacja coraz bardziej się pogarsza. Jeśli tego nie przerwiemy to pojawia się depresja, już nie mamy tej energii co na początku związku który zapowiadał się tak obiecująco. Zapowiedziane plany zostały zaplanowane ale nic lub prawie nic nie zostało zrealizowane. Jeśli masz dużo cierpliwości to przy odrobinie szczęścia wytrzymasz z nim kilka lat, jeśli mniej to kilka miesięcy, może z rok lub dwa.

Przedstawiłam Ci snenariusz na który warto abyś się nastawiła. Nawet się nie łudź że stworzycie poważny, zdrowy związek, z nim się nie da. Jeśli się zdecydujesz z nim być to zadbaj o to aby nie pojawiło się dziecko, bo gdy przyjdzie sytuacja w której przyjdzie Ci od Niego uciekać (a scenariusz jest wielce prawdopodobny) to będziesz miała bardzo utrudnioną sytuację. Nie łudź się też że spędzicie ze sobą całe życie, prędzej czy później któreś z Was będzie miało dość i odejdzie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...