Skocz do zawartości
Forum

pies ze schroniska czy z hodowli?


Gość metoda gayalama

Rekomendowane odpowiedzi

my adoptowalismy ze schroniska i to byla najlepsza decyzja. pies jest wierny i oddany. prawdziwy przyjaciel. Od razu poczul sie z nami bezpiecznie, ma swoj rytm dnia i my go szanujemy, ma swoja ulubioną karmę maxi natural z biedronki, to tez nie zmieniamy tylko kupujemy różne smaki

Odnośnik do komentarza

W najbliższym czasie chcemy z mężem dać domek jakiemuś psiakowi. I również zastanawiamy się czy przygarnąć jakiegoś zwierzaka ze schroniska czy wziąć psa z hodowli. Ostatnio przeglądając różne rasy psiaków natknęłam się na charcika włoskiego. I jestem nimi po prostu zauroczona! Znalazłam nawet taką hodowlę charcików włoskich https://www.sangueazzurro.pl/ i intensywnie zastanawiam ? Macie może takiego pupila? Może ktoś opisze jaki mają charakter? ?

Edytowane przez kira62
Odnośnik do komentarza

Wiele zależy od rasy psa i jego wieku, ale przede wszystkim jeśli już chodzi o zdrowe i świeże karmy to warto sprawdzić propozycje od Specific tym bardziej, że ich karma mega smakuje naszemu pupilowi. Ich karmy oparte są na dobrej jakości składnikach i suplementach. Do tego kluczowe suplementy dla jego układu kostnego tym bardziej jak masz jednak starszą psinkę żeby dobrze się czuła jak najdłużej :)

Odnośnik do komentarza

My adoptowaliśmy ze schroniska i to była najlepsza decyzja w naszym życiu. Kundelek jest wierny i oddany prawdziwy przyjaciel. Od razu poczuł się z nami bezpiecznie, ma swój rytm dnia i my go szanujemy, ma swoja ulubioną karmę suszoną z Doliny Noteci wcześniej jadł suchą w schronisku, ale zmianę przyjął na plus i przy tej już zostaliśmy.

Odnośnik do komentarza

Liczy się zdecydowanie to, aby wybrać przede wszystkim karmę która będzie dobrze zbilansowana pod potrzeby psa bez produktów które są obciążeniem dla jego układu trawiennego. Do tego z dodatkowymi suplementami dla lepszego rozwoju kości i ze swojego doświadczenia zdecydowanie mogę polecić do sprawdzenia ofertę od Specific dostępne w sklepie https://omegakarmy.pl/ u nas super się sprawdzają i co najważniejsze nie mają negatywnego wpływu na jego zdrowie, a wręcz przeciwnie bo super wspiera jego zdrowie oraz chęci do działania. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...