Skocz do zawartości
Forum

problem ze mną


Gość Przemysław50

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Przemysław50

Mam poważny problem ze sobą nie potrafię nie umie, nie chce rozmawiać z ludźmi ani utrzymywac z nikim kontaktów
Ciągle jest u mnie źle,nie ma dnia w którym byłoby dobrze, bardzo często mi sie wydaje jakbym dla każdego był problemem, każde spojrzenie w moim kierunku oznacza cos nie tak i wszystko co jest związane z moją osobą, jak bym nic nie potrafił zrobić dobrze Wszystko co robię o czym mówię cokolwiek,zawsze jest odwrotnością .Mnie się wydaje że jest dobrze inni powtarzają mi że to jest źle, często gęsto nie potrafię znaleźć własnego zdania,sugeruję się czynami wypowiedziami innych ludzi nie umiem dobrać odpowiednich słów do tego co mam w głowie i przeważnie wychodzi całkiem coś innego,co chciałbym powiedzieć. ludzie to odbierają źle boje sie cokolwiek zrobić i powiedzieć bo z góry wiem że będzie źle. Nie daję sobie już rady ze sobą już od jakiegoś czasu zacząłem się izolować od ludzi od rozmów od dyskutowania od przebywania w większym gronie nawet dwie osoby to już jest problem najlepiej czuje się będąc samemu,z nikim nie rozmawiac,Wtedy wiem że nikomu nie przynoszę przykrości ani nikt mnie nie będzie krytykował .Nie potrafię się z niczego cieszyć a czasem nawet wręcz przeciwnie wszystko mnie denerwuje Denerwuje mnie zachowanie ludzi,ubiór wygląd,praktycznie wszystko,potrafię zrazić do siebie każdego jednego człowieka jestem opryskliwy i chamski i odsuwam od siebie ludzi nawet tych najbliższych których kocham.a tak naprawde tego noe chce bo wiem ze jestem dobrym czlowiekiem. nawet czasem często słowo kocham przeradza się w nienawiść i potrafię zniszczyć drugą osobę czymś co powiem,a wcale tego nie mam w głowie bez problemu jestem w stanie odwróć sie całkowicie od człowieka zerwać z nim kontakt, Nie zastanawiając się nad konsekwencjami, swoim postępowaniem nie patrzę na drugiego człowieka, bo wydaje mi się że najlepiej jest być samemu a za chwilę znowu mi wszystkiego brakuje. nie umiem sobie z tym poradzić .jestem człowiekiem który oddałby wszystko każdą jedną rzecz drugiej osobie I został bez niczego a za chwilę jestem w stanie zniszczyć tego człowieka wszystkim czym potrafię żeby go od siebie odsunąć lub odsunąć się od niego. odwróciłem się od wszystkich ludzi od znajomych od rodziny od matki rozmowa mnie bardzo męczy Nie wiem o czym rozmawiać czasem robię to na siłę dla samego siebie ale nie potrafię tak długo, i wtedy mi się wydaje że jestem bardzo złym człowiekiem który nie potrafi nic zrobić dobrze ani dobrego tylko krzywdę drugiej osobie .nie umiem sobie samemu pomóc a do psychologa też nie pójdę Uciekłem w pracę Czym dłużej pracuje tym lepiej.Mam 50 lat Jestem kierowcą zawodowym Więc najlepiej się czuję w pracy bo jestem sam,nie umiem nawiązywać kontaktów i robię to z wielką niechęcią a nawet nie chce, bo wiem że prędzej czy później mogę zrobić komuś krzywde. Coraz częściej kładąc się myślę o tym że najlepiej byłoby gdybym się juz rano nie obudził miałbym problem z głowy a inni by przeze mnie nie cierpieli. Nic mnie nie cieszy i nic mi nie sprawia przyjemności niczego się nie umiem cieszyć . I nie umiem sobie już z tym poradzić. Bardzo często rozmawiam sam ze sobą tak nie na okrągło zadaje sobie pytania odpowiadam Kłócę się sam ze sobą czasem zdarzy się że się uśmiechnę bo powiem jakąś głupotę ale wszystko się to dzieje sam ze sobą tak mi jest dobrze tak mi jest wygodnie tak to czuję. Nikomu nie jestem potrzebny Nikt mnie nie kocha nikt nie przytula nie całuje nie czuję że żyję. Jestem wypalony do cna.
Co się ze mną stało co się ze mną dzieje Nie umiem sobie z tym poradzić

Odnośnik do komentarza
Gość Tomasz96

Skoro czujecie się źle w Waszym życiu, to koniecznie powinniście sięgnąć po jak najlepszą opiekę. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zwrócili uwagę na opiekę, którą może udzielić Wam Klinika Psychomedic.online. Na stronie  https://psychomedic.online/ możecie umówić sie na zdalną konsultację, więc powinniście zwrócić na to uwagę. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...