Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość K...z

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość K...z

Dzień dobry, Biorę od 4 lat tabletki antykoncepcyjne - pierwszy raz pojawiło się plamienie w środku "cyklu", do okresu mam jeszcze 12 dni,. Tabletki brałam regularnie - jedyna zmiana to to, że miałam bardzo dużo stresowych emocji w tym miesiącu, i przez to o jeden dzień zbyt szybko wzięłam tabletkę (zamiast 7 dni przerwy, miałam 6). Troche boli mnie brzuch. Planuje iść do ginekologa jak najszybciej, alw chciałabym spytac: Czy plamienie może świadczyć o braku skuteczności tabletek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Niekoniecznie brak skuteczności, ale jeśli powtórzy się takie plamienie, to raczej ginekolog zmieni tabletki. Nie zaszkodzi dodatkowa ochrona mechaniczna na wypadek, jakby ochrona była teraz słabsza. Polecam diafragmę Caya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...