Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Cykle mam ok 27 dniowe. W ostatnim okres rozpoczął się 10.04 i trwał prawie 4 dni co u mnie jest normalne. Kochałam się w czasie dni płodnych w prezerwatywie a stosunek był przerywany, czyli 19 i 26.04. Przez cały cykl obserwowałam śluz i zawsze był odpowiedni do czasu w jakim powinien być. Zrobiłam testy ciążowe o czułości 10 ml/U w dniu spodziewanej miesiączki i dzień przed nią i oba były negatywne, w tym że ten w dniu okresu był przeprowadzony po południu. 6 i 7. 05 zauważyłam że mój śluz przybiera formę śluzu płodnego ale jest go bardzo mało i nawet nie zostawia śladu na bieliźnie. Mam lekko powiększone piersi i czasami wydaje mi się że mam leciutkie mdłości, ale może być to spowodowane nerwami. Samo badałam też szyjkę i jest średnio wysoko położona, otwarta i trochę twarda. Czasami lekko pobolewa mnie podbrzusze. Chciałabym zapytać co może być powodem spóźniającej się miesiączki? Czy istnieje ryzyko że przeprowadziłam testy zbyt wcześnie i wynik wyszedł fałszywie ujemny? Oraz co może być powodem wystąpieniwla w tym momencie cylku takiego nietypowego śluzu? Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...