Skocz do zawartości
Forum

Jak można wyprostować nogi?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam trochę krzywe nogi że w ten sposób gdy stanę ubrany w spodniach albo nagi to jest tak samo że nad kolanem mam nogi lekko złączone ale kolana mam oddalone o ponad centymetr przy złączonych równo stopach i mam 2 albo 3 centymetry oddalone kości na nogach te co są pod kolanami ale z tego co widzę to inne osoby mają tak że jak złączą stopy to mają idealnie złączone nogi.
Mam 29 lat ważę 68 kilo i od zawsze byłem szczupły. Wzrost 185,5 rano i 183,8 wieczorem przed pójściem spać. Jestem jeszcze prawiczkiem jeśli to mam jakieś znaczenie.
Czy taka wada jest wrodzona czy nabyta czy on lenistwa że od zawsze siedziałem tylko na dupie przed komputerem i uprawiałem tyle sportu co nic.
Czy takie nogi mogą mnie jakoś dyskwalifikować wizualnie gdybym chciał poznać jakąś kobitę.
Czy da się nogi wyprostować. Z tego co czytałem to można w wieku 14 lat gdy się jeszcze rośnie i potem to jedynie operacja albo je zaakceptować albo ukryć spodniami.l
Ale głownie interesuje mnie czy gdyby mieć proste nogi to czy przybyłoby 1 albo 2 centymetry wzrostu czy tylko kilka milimetrów?
Czy gdybyście mieli ręce jak patyki to czy staralibyście się je na silę zakryć w grubych skafandrach nawet w lecie czy byście mimo wszystko chodzili krótko ubrani i mielibyście gdzieś co ktoś pomyśli.
Czy gdy ktoś jest bardzo chudy to czy za zerowe szanse poznania kobity.
Wiem jakie badania trzeba zrobić żeby wiedzieć czy da się zrobić mięśnie w Google wyczytałem to akurat tego już nie piszcie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...