Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku lat regularnie przyjmuje tabletki antykoncepcyjne. Krwawienie z odstawienia zawsze pojawiało się u mnie regularnie w czasie 7-dniowej przerwy. Natomiast w tym miesiącu w czasie przerwy wystąpiło u mnie bardzo skąpe krwawienie a raczej plamienie. Ponadto zauważyłam że moje krwawienia są tak jakby cykliczne tzn. jednego miesiąca krwawienie było obfite a drugiego bardziej skąpe. Przedostatnie krwawienie było u mnie bardzo obfite czy więc to możliwe że z tego względu jest w tym miesiącu bardziej skąpe? Dodam, że byłam chora na koronawirusa i brałam antybiotyk duracef, ale współżyłam z chłopakiem ponad tydzień od zaprzestania brania antybiotyku, poza tym dodatkowo zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i był to stosunek przerywany. W trakcie drugiego dnia skąpego krwawienia a raczej plamienia wykonałam test ciążowy - wynik negatywny. Czy możliwa jest w moim przypadku ciąża?

Odnośnik do komentarza

dlatego ja przestałam brac hormony i stosuje zabezpieczenie mechaniczne kapturek naszyjkowy w dni płodne, które wyznacza mi tester Afrodyta test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...