Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Witam, 

Chciałabym zasięgnąć Waszej opinii. Od kilku lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Krwawienie z odstawienia zawsze pojawiało się regularnie w czasie 7-dniowej przerwy jednak ostatnio w czasie 7- dniowej przerwy pojawiło się u mnie bardzo skąpe krwawienie a raczej plamienie. Tabletki przyjmowałam regularnie, żadnej nie pominęłam, nie wystąpiły wymioty ani biegunka, byłam jednak chora na koronawirusa i brałam antybiotyk duracef jednak z chłopakiem współżyłam dopiero po ponad 7 dniach od zaprzestania brania antybiotyku, poza tym dodatkowo zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i był to stosunek przerywany. Ponad to zauważyłam że krwawienie z odstawienia występowało u mnie zazwyczaj tak jakby cyklicznie - tzn w jednym miesiącu bylo bardziej obfite a w następnym mniej obfite, tak na zmianę. Czy to że moje przedostatnie krwawienie z odstawienia było bardzo obfite mogło spowodować obecne bardzo skąpe krwawienie/plamienie? Dodam, że w czasie jego trwania wykonałam test ciążowy, który wyszedł negatywnie. Czy jest jednak możliwość, że jestem w ciąży? 

Odnośnik do komentarza

dlatego ja przestałam brać hormony i stosuje zabezpieczenie mechaniczne kapturek naszyjkowy w dni płodne, które wyznacza mi tester Afrodyta test owulacyjny ze śliny, który wyznacza dni płodne i niepłodne w 5 min

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...