Skocz do zawartości
Forum

Problem z wyleczeniem lamblii


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od 2 lat mam problem z powracającą lambliozą, leczyłam się już wszystkimi możliwymi lekami - Metronidazol, Macmiror, Tinidazol w maksymalnych dawkach w połączeniu z Cholestilem. Stosowałam też suplementy takie jak Vernicadis, nalewka z czarnego orzecha, olejek z oregano, pestki dyni. Metody leczenia również wszystkie możliwe, jednodniowe, tygodniowe, dwutygodniowe, z 10 dniowymi przerwami. W diecie unikam cukrów prostych i wszystkich szkodliwych produktów. Higiena wzorowa. Osoby z którymi przebywam i mieszkam zdrowe. Po wybraniu leków wynik jest ujemny przez krótki czas, natomiast po miesiącu wynik znów jest dodatni. Dodam, że choruję na Hashimoto. Brak obecnych innych patogenów. Co jest powodem nawrotów i gdzie szukać przyczyny problemu?

Odnośnik do komentarza

Leczyłam się już 10 razy, za każdym razem stosowałam się do tych zaleceń które są opisane w tym artykule i ciągle jestem w tym samym punkcie ? Dodatkowo przez zaburzenia wchłaniania, hormon tarczycy nie jest poprawnie przyswajany i to też powoduje dodatkowe objawy ?, jakby samej gardiozy było mało. Ogólnie jestem na skraju wycieńczenia i załamania po takim czasie w bezradności. Żaden lekarz nie pomaga

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...