Skocz do zawartości
Forum

Jak znaleźć mężczyzną mając bliznę na twarzy?


Gość Majka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zawsze miałam wielkie powodzenie u facetów. Miałam śliczną buzię i piękne zgrabne ciało. Szczupła talia, duże piersi, wydatna pupa. Niestety 2 lata temu w wypadku samochodowym ucierpiała część mojej twarzy i od tamtego czasu mężczyźni przestali się mną interesować.

Przez te 2 lata nie uprawiałam seksu i już chyba zaczynam wariować. Założyłam nawet konto na erozone z myślą o znalezieniu seks przyjaciela, ale mam opory, że jak się spotkam to ktoś ucieknie na mój widok. Dostaje tam sporo atencji od mężczyzn, ale oni widzą tylko moje ciało.

Nie wiem po co to piszę, chciałam się chyba po prostu wyżalić, a może po prostu desperacko liczę, że znajdę tu mężczyznę, który nie ucieknie na widok mojej twarzy i zostanie ze mną chociaż na jedną noc?

Odnośnik do komentarza

Czyli tak naprawdę szukasz zaspokojenia, ale w zasadzie chciałabyś być po prostu akceptowana i relacji emocjonalnej. 

 

Po prostu tego nie ukrywaj. Dodaj zdjęcie, zrób ładny makijaż, może nie jest aż tak źle? 

 

PrYjamjiej będziesz wiedzieć że ktoś kto się zainteresował wie na czym stoi. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.05.2021 o 13:51, Gość Majka napisał:

Cześć, zawsze miałam wielkie powodzenie u facetów. Miałam śliczną buzię i piękne zgrabne ciało. Szczupła talia, duże piersi, wydatna pupa. Niestety 2 lata temu w wypadku samochodowym ucierpiała część mojej twarzy i od tamtego czasu mężczyźni przestali się mną interesować.

Przez te 2 lata nie uprawiałam seksu i już chyba zaczynam wariować. Założyłam nawet konto na erozone z myślą o znalezieniu seks przyjaciela, ale mam opory, że jak się spotkam to ktoś ucieknie na mój widok. Dostaje tam sporo atencji od mężczyzn, ale oni widzą tylko moje ciało.

Nie wiem po co to piszę, chciałam się chyba po prostu wyżalić, a może po prostu desperacko liczę, że znajdę tu mężczyznę, który nie ucieknie na widok mojej twarzy i zostanie ze mną chociaż na jedną noc?

Majka, nadal jestes piekna... kluczem jest : akceptacja ! A nie desperacja typu erozone  ?

Spadla Ci po prostu bardzo samoocena. Pamietaj tez ze cialo fizyczne moze byc zniszczone w kazdej chwili i wtedy tylko wieczna swiadomosc zostaje, ktore zmienia ciala. Bylem kiedys pasazerem w wypadku ( Nic mnie ani kolegom sie nie stalo), ogolnie dwa razy bylem blisko smierci.

Pozdrawiam serdecznie dziewczyno ! I moze pomoge :  rayonvert@onet.eu

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...