Skocz do zawartości
Forum

Co oznaczają takie zmiany skórne?


Gość mateusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mateusz

Mam prawie 13 lat.  Kilka miesięcy temu , a dokładnie coś kolo listopad- grudzieńpojawiła mi się dziwna wysypka na ciele. Swędziała wyglądała jak gęsia skórka tylko minimalnie większa. Była czaerwona. Miałem to na całym ciele. Zaczęło się od mostka. Stamtąd zeszła mi do pachwin. Potem na nogach. Od stóp potem łydki. Na ramionach zaczęło się od ramion. Najgorzej chyba miałem na pośladkach i na plecach. Miałem lekko podwyższoną temperature. Pani doktor powiedziała że to alergia. Tylko że przed nic nie jadłem takiego co by mogło mnie uczulić.  Przepisała mi leki na alergie i na pokrzywke. Zniknęło ale nie zupełnie. Na klatce i przed łokciem cały czas takie mam tylko że nie jest czerwone i wygląda jakbym miał cały czas taką gęsią skórkę. Na twarzy mam rogowacenie mieszkowe na ramionach i udach też. Potem mi schodziła skóra z palców u stóp i dłoni.

Jak mama próbowała mi dać coś na twarz ( to już było w zime) następnego dnia miałem plamy na brodzie aż do uszu. Uszy miałem czerwone z tą wysypką co wcześniej.

Mam powiększone węzły pachwinowe od jakiegoś czasu ale te już nie wiem od kiedy. W obu pachwinach. Są dość twarde i duże. Od kości miednicy prawie do miejsca intymnego. Od ok. 2 miesięcy swędzą mnie pośladki i plecy. Czuję się zmęczony. Dzisiaj idę do lekarza. 

Mam objawy nerwicy. Stresuje się wszystkim co przeczytam i widzę u siebie te choroby. Nie umiem się cieszyć życiem Niedługo idę do psychologa Ale kiedy zacząłem czytać o ziarniniakach dobiło mnie zupełnie. Nie mogę spać ani normalnie myśleć. 

Dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...