Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się w problemów z erekcją w wieku 16 lat?


Gość x...k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowy problem, który trochę mnie krępuje. Mam 16 lat, dużo ćwiczę i staram się dbać o dietę. Ogólnie prowadzę zdrowy tryb życia. Od około roku nie mam porannych erekcji. Nie przejmowałem się tym zbytnio do momentu mojego pierwszego "zbliżenia" na imprezie. Podczas czułych zabaw z koleżanką, mój penis ani drgnął, nie czułem nawet podniecenia. Byłem wtedy pod wpływem alkoholu, natomiast nigdy wcześniej podczas podobnych sytuacji (również z alkoholem) nie miałem problemów z erekcją. Urolog mi powiedział, że to normalne po alkoholu i nie powinienem się przejmować. Rzeczywiście przestałem się tym przejmować, ale ostatnio zauważyłem u siebie spadek popędu seksualnego. Kiedyś masturbowałem się kilka razy dziennie, a obecnie robię to może 1-2 razy na tydzień, bo na więcej poprostu nie mam ochoty. Kiedyś również mój penis stawał nagle w ciągu dnia kilka razy, a teraz nie zdaża się to prawie w ogóle, a gdy już się zdarzy, to jest to bardziej połowiczna erekcja. Również gdy widzę atrakcyjną dziewczynę, to nie czuję podniecenia tak jak kiedyś, tylko czuje ze poprostu ta dziewczyna mi się podoba (nie odczuwam chęci stosunku z taką dzieczyną, w przeciwieństwie do tego co było kiedys). Zauważyłem również, że mam przerzedzone włosy na udach, a jeszcze nie tak dawno znajomi śmiali się ze mnie, że mam tam dywan. W innych miejscach ciała jest chyba w porządku. Na zlecenie ww. urologa miałem również robiony test poziomu testosteronu, z którego wyszło, że wszystko jest w normie. Mniej więcej rok temu miałem również robione usg jąder na którym z tego co pamiętam wyszło, że mam malutką, niegroźną torbiel w jednym z jąder. Proszę o jakies rady co mam z tym wszystkim zrobić, bo od jakiegoś czasu się tym naprawdę martwię i różne myśli mi przychodzą do głowy :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...