Skocz do zawartości
Forum

Jak poprawić koncentrację i skupienie w wieku 15-lat?


Gość t...k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od jakichś paru miesięcy mam problemy z pamięcią, koncentracją, skupieniem, wysławianiem się, odmianą wyrazów i logicznym myśleniem. Mam takie dni, że jestem super elokwentnym i inteligentnym człowiekiem i mam takie dni, że jestem niemądry i nie jest w stanie się wysłowić. Nie ukrywam, że bardzo mnie to denerwuje, bo przeszkadza mi to w nauce i w normalnym życiu. Co ciekawe „inteligentne dni” i „nieinteligentne dni” następują po sobie i ten cykl cały czas się powtarza. Nie ukrywam, że taki sposób bycia mnie zaintrygował, więc zrobiłem mały eksperyment. Chciałem zobaczyć od czego to zależy. Zauważyłem, że nie zależy to od tego, czy czytam książki, czy nie. Okazało się również, że nie zależy to od ilości snu i dni wolnych lub szkolnych. Nie wiem, o co chodzi. Może jest to związane z tym, że z powodu epidemii siedzimy w domach i nie mamy kontaktu z rówieśnikami. Dodam również, że uprawiam bardzo dużo sportów (codziennie), nie gram w gry komputerowe, nie mam mediów społecznościowych i bardzo dobrze się uczę (Zawsze powyżej 5,30 na koniec roku szkolnego i ponad 90% z próbnych egzaminów ósmoklasisty).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...