Skocz do zawartości
Forum

Jak skutecznie poprosić ją o kolejną szansę?


Gość p...1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Rozstałem się z dziewczyną po 9 miesiącach kiedy się dobrze dogadywaliśmy. Potem było trochę zgrzytow między nami. Dziewczyna postanowiła się rozstać co mnie rozbiło. Próbowałem ja przekonywać do pozostania. I rzeczywiście nie była zdecydowana, bo kilka razy zmieniała zdanie w ciagu tam 2 miesięcy. Napisała mi że jest pogubiona, mnie to denerwowało i coraz ostrzejsze kłótnie mieliśmy i po jednej z nich urwałem kontakt. Ona napisała po 2 tygodniach, potem było dobrze, umówiliśmy się na spotkanie za parę dni, ale właśnie po kilku dniach zmieniła zdanie i zareagowałem ostro i obraziłem ja. Zablokowała mnie na portalach społecznościowych i przez 2 miesiące nie było kontaktu. Ostatnio zauważyłem że odblokowała mnie więc napisałem do niej. Jak napisze, to odpowiada mi, ale nie chce już w coś wchodzić. Czy mam jeszcze szanse? Jak w sposób skuteczny poprosić o jeszcze jedną szansę?

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Ta relacja nie ma sensu, o ile nie dogadaliście się w przeciągu roku. Jeżeli ludzie nie umieją w spokoju ze sobą żyć, dogadywać się i nie dojdą w ok rok ze sobą do zgody to nie ma sensu się męczyć. Lepiej zostawić tę relację bo wy sie będziecie ciągle tak kłócili i awanturowali i nie dojdziecie ze sobą do normy. Na krótko pewnie się zejdziecie, ale to na krótki okres. Z tego co piszesz, wasza relacja to nieporozumienia, kłótnie i blokowanie się wzajemne. Niedojrzała relacja które nic nie wnosi sensownego ani rozwojowego do tego co między wami jest. A bycie z kimś na siłe jest głupotą. Dajecie sobie spokój. Pzdr

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.05.2021 o 19:36, Gość p...1 napisał:

Czy mam jeszcze szanse? Jak w sposób skuteczny poprosić o jeszcze jedną szansę?

Moim zdaniem nie. Uszanuj to co mówi, nie bądź egoistą. Nie proś o szanse jeśli ktoś jej nie chce, zwłaszcza gdy nie jesteś w stanie zapanować nad emocjami. Skrzywdzisz ją tylko. Warto wyciągnąć lekcje z tego związku i pomyśleć co można naprawić u siebie, nad czym popracować aby się sytuacja nie powtórzyła w nowym związku. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...