Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość p...1

Jak skutecznie poprosić ją o kolejną szansę?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...1

Dzień dobry. Rozstałem się z dziewczyną po 9 miesiącach kiedy się dobrze dogadywaliśmy. Potem było trochę zgrzytow między nami. Dziewczyna postanowiła się rozstać co mnie rozbiło. Próbowałem ja przekonywać do pozostania. I rzeczywiście nie była zdecydowana, bo kilka razy zmieniała zdanie w ciagu tam 2 miesięcy. Napisała mi że jest pogubiona, mnie to denerwowało i coraz ostrzejsze kłótnie mieliśmy i po jednej z nich urwałem kontakt. Ona napisała po 2 tygodniach, potem było dobrze, umówiliśmy się na spotkanie za parę dni, ale właśnie po kilku dniach zmieniła zdanie i zareagowałem ostro i obraziłem ja. Zablokowała mnie na portalach społecznościowych i przez 2 miesiące nie było kontaktu. Ostatnio zauważyłem że odblokowała mnie więc napisałem do niej. Jak napisze, to odpowiada mi, ale nie chce już w coś wchodzić. Czy mam jeszcze szanse? Jak w sposób skuteczny poprosić o jeszcze jedną szansę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Loraine

Ta relacja nie ma sensu, o ile nie dogadaliście się w przeciągu roku. Jeżeli ludzie nie umieją w spokoju ze sobą żyć, dogadywać się i nie dojdą w ok rok ze sobą do zgody to nie ma sensu się męczyć. Lepiej zostawić tę relację bo wy sie będziecie ciągle tak kłócili i awanturowali i nie dojdziecie ze sobą do normy. Na krótko pewnie się zejdziecie, ale to na krótki okres. Z tego co piszesz, wasza relacja to nieporozumienia, kłótnie i blokowanie się wzajemne. Niedojrzała relacja które nic nie wnosi sensownego ani rozwojowego do tego co między wami jest. A bycie z kimś na siłe jest głupotą. Dajecie sobie spokój. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.05.2021 o 19:36, Gość p...1 napisał:

Czy mam jeszcze szanse? Jak w sposób skuteczny poprosić o jeszcze jedną szansę?

Moim zdaniem nie. Uszanuj to co mówi, nie bądź egoistą. Nie proś o szanse jeśli ktoś jej nie chce, zwłaszcza gdy nie jesteś w stanie zapanować nad emocjami. Skrzywdzisz ją tylko. Warto wyciągnąć lekcje z tego związku i pomyśleć co można naprawić u siebie, nad czym popracować aby się sytuacja nie powtórzyła w nowym związku. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...