Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na potencje


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin

Jaki serwis możecie polecić jeśli chodzi o zakup tabletek na problemy z potencją. Szukam jakieś sensownej opcji, dzięki której będę mógł takie tabletki dla siebie wybrać i zależy mi w tym względzie na jakimś serwisie w sieci, gdzie będzie można dyskretnie taki produkt kupić bez wychodzenia z domu, bez recepty. Jak macie coś sprawdzonego, możecie jakiś sklep polecić to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Jaki serwis możecie polecić jeśli chodzi o zakup tabletek na problemy z potencją. Szukam jakieś sensownej opcji, dzięki której będę mógł takie tabletki dla siebie wybrać i zależy mi w tym względzie na jakimś serwisie w sieci, gdzie będzie można dyskretnie taki produkt kupić bez wychodzenia z domu, bez recepty. Jak macie coś sprawdzonego, możecie jakiś sklep polecić to będę wdzięczny.

Allegro, środek max-on z dowolnej apteki na allegro. 

 

W granicach 30-50zl. Dostawa dyskretna jeśli wstydzisz się iść do urologa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Piotrek

Ja też musiałem się zdecydować na takie wsparcie, w tej chwili wykorzystuje Vikalis z oferty https://potencje.pl/. W moim przypadku tabletki okazały się skuteczne, natomiast wydaje mi się, że trzeba typowo coś pod siebie szukać. Sam produkt jest w tym sklepie w dobrej cenie, ale ogólnie mają bardzo dużo różnych tabletek na potencje w ofercie wiec jest okazja, być coś dla siebie szukać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...