Skocz do zawartości
Forum

Moja dziewczyna angażuje się w ruch BLM


Gość Matii21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Matii21

Witam wszystkich. Jestem Mateusz mam 21 lat jestem ze swoja dziewczyna w związku ponad 2 lata( ona też 21l). Marta od kiedy ja znam angażuje się w różnego rodzaju ruchy min. Black Lives Matter. Nie jestem rasistą i popieram ten ruch ale ostatnio poznała pewnego Senegalczyka który zaczyna mieć na nią zły wpływ. Jest fotografem - artystą co wyraźnie imponuje Marcie.

Ma wyraźnie radykalne poglądy co mi się z kolei nie podoba bo wpływa to również na moja dziewczynę . Nawet by mi to nie przeszkadzało gdyby ograniczało się to do działalności w internecie.

Ostatnio zaczęli się witać w taki sposób że ona przed nim klęka. Jest to moim zdaniem gruba przesada. Ona natomiast uważa ze to nic takiego strasznego. Do tego doszło że umieścili takie zdjęcie w internecie co wywołało sporo dwuznacznych komentarzy. Nie wiem co mam teraz z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Gość Matii21

Ale to nie ja tu mieszam. Tylko ten gość zaczyna ją urabiać wykorzystując walkę z rasizmem. 

Tylko tak sobie myślę kto tu potrzebuje psychologa ja czy ona? Bo wydaje mi się że ona , ale do niej  nic nie dociera.

Dzisiaj jedzie mu towarzyszyć w wycieczce w góry. Ja już cały chodzę w nerwach.

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Matii21 napisał:

Dzisiaj jedzie mu towarzyszyć w wycieczce w góry. Ja już cały chodzę w nerwach.

Nie musisz być z dziewczyną, która Ci nie odpowiada i jedyna rada to sobie ją odpuść. 

Nie wiesz też czy coś więcej jej z nim nie łączy, ona wcześniej czy później i tak Cię zostawi, bo już nie jesteś z jej bajki. 

A Ty bądź facetem i powiedz jej, że się nie zgadzasz na taki układ, a jej zachowanie jest nie do zaakceptowania. 

Choć nie wiem czy będziesz w stanie, bo pewnie jesteś zakochany, a to pierwsza miłość. Ona jest dominująca, a Ty siedzisz cicho, boisz się, że Cię zostawi, jak się sprzeciwisz. Ale to nie jest wyjście. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Karola

Mi się wydaje, że ona w końcu się zejdzie z tym gościem, a Ty zostaniesz sam. Wg mnie lepiej byś z nią zerwał, bo ona w ogóle Cię nie szanuje w tej sytuacji. Zapytała Cię czy byłbyś zazdrosny jakby pojechała w góry z innym mężczyzną, albo co mogłaby zrobić byś czuł się mniej zazdrosny? 

Odnośnik do komentarza
Gość Matii21

Wrzuciła na fejsa fotki z wypadu. Komentarze nie dają mi spokoju.

Boję się ,co tam może się wydarzyć . Albo po prostu ulegam złym myślom.

Rozmawiałem z nią 20 minut temu, wdaje  mi się ze jest ok, podobno maja osobne pokoje w schronisku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...