Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Objawy PMS, a brak miesiączki. Witam! Od 5 klasy szkoły podstawowej miesiączkuję i to nieregularnie. W tym miesiącu byłam u ginekologa i wykrył u mnie torbiele na jajniku, a drugi o budowie torbielowatej. Wypisał mi tabletki antykoncepcyjne, które miałam zacząć przyjmować od 1 dnia krwawienia, jednak miesiączka u mnie nie wystąpiła. Ostatni okres miałam 23 marca 2021r. Współżyłam z moim chłopakiem z użyciem prezerwatywy, którą bardzo dobrze sprawdziliśmy, czy nie jest dziurawa, a po stosunku napompowaliśmy ją, by się upewnić. Nie zsunęła się ani razu. Na dodatek mój partner wyciągnął członka przed wytryskiem. Robiłam już 3 testy ciążowe w tym miesiącu i każdy był negatywny. Schudłam 5kg. Co 10 dni przyjmuję tabletkę na glistę ludzką. Stresuje się praktycznie wszystkim, jak zawsze, ale nigdy nie miałam, tak, że miesiączki w którymś miesiącu nie było. Na dodatek od 23.04.2021r odczuwam objawy PMS (ból podrzusza i pleców, nabrzmiałe piersi, płaczliwość). Mimo to do dnia dzisiejszego okres, jak nie było, tak nie ma. Dlaczego, tak jest? Jakie jest prawdopodobieństwo, że testy się myliły i mimo wszystko jestem w ciąży? Wykluczając ją, co możemy brać pod uwagę, jeśli chodzi o spóźnienie się miesiączki?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...