Skocz do zawartości
Forum

Kręgosłup


Gość Zenek

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Gość Zenek napisał:

Co polecacie na  ból szyjnego kręgosłupa pozdr.

Ja dodatkowo polecam na problemy z kręgosłupem szyjnym zakup masazera i regularne jego stosowanie. Pomaga. Do tego polecam zakupić sobie poduszkę pod kręgosłup szyjny ortopedyczna i codziennie na niej spać.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Również zaczęłabym od wizyty u lekarza. Powinno się zrobić prześwietlenie żeby wiedzieć jak potem leczyć. Ja przez jakiś czas przy problemach z kręgosłupem to chodziłam na masaże i różne zabiegi. Nawet prywatnie dobierałam, bo na fundusz to było za mało. Dużo daje magnetoterapia, nie wiem czy ktoś z was miał. Pole magnetyczne wspomaga łagodzenie bólu, regenerację, działa przeciwzapalnie i przeciwreumatycznie. Można nawet w necie o tym poczytać czy porozmawiać z lekarzem lub fizjoterapeutą. Mi to na tyle pomogło, że mam teraz w domu takie urządzenie od Biomag. Ich urządzenia są w szpitalach i gabinetach, dlatego można im zaufać, jest to wysokiej jakości sprzęt potwierdzony badaniami. Najlepiej to się skontaktować i pomogą z dobraniem odpowiedniego. Tym bardziej, że są różne aplikatory do tego, to zależy kto ma jakie problemy zdrowotne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...