Skocz do zawartości
Forum

Nie radzę sobie z cerą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mogę doprowadzić cery do porządku. W strefie T mam zaskórniki, rozszerzone pory na całej twarzy, zaczerwienienie na czole i policzkach, widoczne naczynka na policzkach i w okolicy nosa i lekko na czole. Po oczyszczeniu twarzy mam uczucie ściągnięcia i pieczenia, po aplikacji produktów także. Mam tak jakby połączenie cery mieszanej-naczynkowej i wrażliwej. Jestem już bezradna w kwestii pielęgnacji. Nie wiem już co stosować, żeby zaspokoić wszystkie potrzeby cery. Może ktoś ma podobną sytuację? Proszę o wskazówki. Pozdrawiam 

Edytowane przez butterfly
Odnośnik do komentarza

Miałam przez pewien czas podobnie, okazało się, że głównym problemem było to, że skóra nie miała wystarczającego nawilżenia, a środkami do oczyszczenia jeszcze ją maltretowałam. Jeżeli chcesz spróbować na własną rękę, szukaj produktów do oczyszczania skóry, które są delikatne, do skóry wrażliwej oraz postaw na większe nawilżanie (może nawet kilka etapów, mi dość mocno pomogło stosowanie aloesu + kremu z UV na dzień i nawilżającego na noc). Albo wizyta u dermatologa...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...