Skocz do zawartości
Forum

Zdrada


Gość Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Majkel

Mam kobietę do życia i na boku spotykam się z kobietą na seks... sielanka się skończyła gdy "kochanka" wygadala się mojej kobiecie o zdradach. Co zrobić by moja dziewczyna wróciła do mnie? Żałuję tego... 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
3 godziny temu, Gość Majkel napisał:

Mam kobietę do życia i na boku spotykam się z kobietą na seks... sielanka się skończyła gdy "kochanka" wygadala się mojej kobiecie o zdradach. Co zrobić by moja dziewczyna wróciła do mnie? Żałuję tego... 

Załujesz czego? Tego że kochanka sie wygadała i partnerce zdjęła klapki z oczu? Partnerka była dla ciebie wygodna ale takie życie gdzie trzyma się dwie albo więcej srok za ogon to działanie toksyczne. manipulowałes kochanką i przede wszystkim partnerką. Lepiej żyć bez związku i sypiac z kim się chce, jak być w związku i manipulować oraz okłamywac drugą strą, oraz w zasadzie wszystkich dookoła. Po prostu to jest dobre  ale na chwilę i tylko dla osoby która lubi bawić się uczuciami innych. 

Odnośnik do komentarza
Gość Majkel
Godzinę temu, Gość Loraine napisał:

Załujesz czego? Tego że kochanka sie wygadała i partnerce zdjęła klapki z oczu? Partnerka była dla ciebie wygodna ale takie życie gdzie trzyma się dwie albo więcej srok za ogon to działanie toksyczne. manipulowałes kochanką i przede wszystkim partnerką. Lepiej żyć bez związku i sypiac z kim się chce, jak być w związku i manipulować oraz okłamywac drugą strą, oraz w zasadzie wszystkich dookoła. Po prostu to jest dobre  ale na chwilę i tylko dla osoby która lubi bawić się uczuciami innych. 

Ale moja już teraz eks jest ogarnięta dbała o mnie o dom i jest dobra kobieta ogólnie mówiąc, w sumie dużo moich kolegów ma swoje rodziny i zdradza na boku do tej pory uważałem że nie ma z tym większego problemu 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
4 godziny temu, Gość Majkel napisał:

Ale moja już teraz eks jest ogarnięta dbała o mnie o dom i jest dobra kobieta ogólnie mówiąc, w sumie dużo moich kolegów ma swoje rodziny i zdradza na boku do tej pory uważałem że nie ma z tym większego problemu 

Robiłeś tak bo koledzy tak robili i uważałeś że to jest ok. Zawsze w sytuacjach gdy uważasz że to jest ok, stawiaj się w sytucji drugiej osoby. I teraz postaw się w sytucji swojej byłej partnerki. Co byś zrobił gdybyś wobec niej był wporzadku, nie zdradzał jej i pomagał w domu. A w pewnym momencie jej kochanek by skontaktował się z tobą i powiedział ci że twoja partnerka cię zdradzała bo jej kolezanki tez zdradzają swoich mężów więc i ona tak robi bo czemu nie. Bo nie widziała w tym problemu, bo to wygodne dla niej miec dobrego kochanka na boku który w pełni ją zaspokaja, a w domu miec pomocnego męża który sprzatnie i ugotuje oraz wszystko ogarnie. Pomyśl w ten sposób. jeżeli nadal uważasz że zdrada to nic takiego, to nie wchodź z nikim w związek. Myślisz egoistycznie, i nie jestes po prostu gotowy na związek. A to że koledzy mają rodziny i zdradzają, no cóż to nie świadczy ani o ich inteligencji ani o ich dojrzałości. Dojrzali i inteligentni ludzie żyją tak aby nie krzywdzić innych. Niedojrzali myśla tylko o sobie i sami sobie musza udowadniac sobie że są więcej warci zaliczając na boku. Lepiej być samemu i dojrzeć (albo nie) do związku, lub dojrzeć do tego że jednak życie singla jest lepsze. Kierujesz się wygodą i zadowoleniem ae tylko patrząc na siebie. Dojrzyj do decyzji i zacznij innych szanować bez patrzenia na innych. W szczególności kolegów. Po prostu.Pzdr

Odnośnik do komentarza

Masz rację, Loraine. 

Znam przypadek, gdzie bardzo chcieli więcej dzieci i mąż miał pretensje że nie mają i wolał plodzic po za domem bo żona nie chciała. A wiecie dla czego bo ten seks kończył gdzie indziej i gówno z tego bylo

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Gość Majkel napisał:

Co zrobić by moja dziewczyna wróciła do mnie? Żałuję tego... 

Nie dopuściłbyś to tego stanu rzeczy gdyby Ci zależało na dziewczynie.. więc teraz nie pisz kłamstw że czegoś żałujesz. 

No chyba że żałujesz tego że się to wszystko wydało. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, laurette napisał:

No chyba że żałujesz tego że się to wszystko wydało. 

Napisał sugestywnie już czego żałuje:

W dniu 3.05.2021 o 13:58, Gość Majkel napisał:

dbała o mnie o dom i jest dobra kobieta ogólnie mówiąc

Za dobra była. Teraz nie ma kto sprzątnąć, zakupów zrobić, obiadku ugotować, wyprać i wyprasować i ogólnie usłużyć jaśnie panu. 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...