Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , odbyłam stosunek 14 lutego w 6dniu cyklu (pod koniec miesiączki) . Moje cykle to przeważnie 35dni a dni płodne po dłuższej obserwacji mam w 19/20/21 cyklu . W marcu dostałam.normalnie miesiączki bardzo obfitej i bolesnej w dniu spodziewanego okresu . Pod koniec marca przeszłam covida i wzięłam dużo leków na grypę i również antybiotyk,, azytocyne,,na zatoki .w między czasie robiłam testy ciążowe i każdy był negatywny. 9 kwietnia pojechałam na kontrolę ponieważ po dniach płodnych dostałam plamienia i okazało się że mam polipa na macicy . 10dni temu powinnam dostać miesiączki lecz jej nie mam. Robiłam wczoraj test ciążowy też negatywny . W trakcie kwarantanny bardzo się denerwowałam faktem tego że przechodzę covida oraz dużo stres przeszłam dowiedzac się że mam polipa . Chciałabym się dowiedzieć czy to spóźnienie miesiączki z powodu stresu ,covida , polipa czy ciąży gdzie wszystkie testy wyszły negatywne .

Odnośnik do komentarza
Gość Paulek

Dodam, że Pani doktor na USG dopochwowym 9 kwietnia po dniach płodnych widziała tylko polipa. Robiłam również test jak do niej jechałam i też wyszedł negatywny. Wcześniej miałam problemy z prolaktyna która często była wysoka raz nawet 4 krotnie wyższa. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...