Skocz do zawartości
Forum

Czego ona ode mnie chce?


Gość Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Nie jestem już z dziewczyną 2 miesiące ale nadal pracujemy razem. Codziennie do niej pisałem po rozstaniu ale tak luźno. Ostatnie 3 dni nic do niej nie pisałem a ona dzisiaj do mnie mówi, że dlaczego nic do niej nie pisze od 3 dni... A jak jej powiedziałem, że jak ja nic nie pisze to zawsze może ona napisać. Usłyszałem tylko "taaaaak" i poszła sobie... O co jej chodzi? Ja nic już do niej czuję pomimo tego, że po rozstaniu mi zależało na niej...

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Marcin napisał:

O co jej chodzi? Ja nic już do niej czuję

Nad czym Ty sie zastanawiasz? To bez sensu nawet.

48 minut temu, Gość Marcin napisał:

pisałem po rozstaniu ale tak luźno

Wobec tego traktuj ją na tej samej zasadzie, na luźno. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Gość Dariusz napisał:

Więc o co Ci chodzi? Denerwują mnie te wątki zakładane na siłę. To mają być problemy? Zbadaj sobie poziom testosteronu bo pewnie masz niski.

45 minut temu, TakaJakaś7 napisał:

 

To po kiego ch... komentujesz fraglesie

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Ja nic już do niej czuję pomimo tego, że po rozstaniu mi zależało na niej...

W takim razie powinno Ci wisieć co ona myśli i mówi. Jesteś pewien, że już nic a nic do niej nie czujesz? 

5 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Usłyszałem tylko "taaaaak" 

To zależy jakim tonem to było powiedziane i jak wyglądała jej mowa ciała. Tego na forum nie zobaczymy i nie usłyszymy, a więc trudno zgadywać ? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Javiolla napisał:

W takim razie powinno Ci wisieć co ona myśli i mówi. Jesteś pewien, że już nic a nic do niej nie czujesz? 

To zależy jakim tonem to było powiedziane i jak wyglądała jej mowa ciała. Tego na forum nie zobaczymy i nie usłyszymy, a więc trudno zgadywać ? 

Zależało mi przez jakiś miesiąc ale za każdym razem słyszałem że już wszystko zostało wyjaśnione... Teraz jak ja widzę to mam takiego nerwa że szok... A jeszcze ze mną rozmawia...

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Ostatnie 3 dni nic do niej nie pisałem a ona dzisiaj do mnie mówi, że dlaczego nic do niej nie pisze od 3 dni...

Wampir energetyczny. Jeśli czuje że jej pragniesz, a wcześniej cie odrzuciła, to czerpie energie z ciebie, a gdy przestałeś pisać, zamartwiła sie brakiem twoiej energii.

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz
20 godzin temu, Gość Marcin napisał:

To po kiego ch... komentujesz fraglesie

I po co Ci ten rynsztokowy styl odpowiedzi? Komentuję bo założyłeś wątek ale Twój problem nie jest realny. Z czym masz problem skoro nic do niej nie czujesz?

16 godzin temu, Javiolla napisał:

To zależy jakim tonem to było powiedziane i jak wyglądała jej mowa ciała. Tego na forum nie zobaczymy i nie usłyszymy, a więc trudno zgadywać ? 

To typowa wypowiedź dla osób "z problemami" piszących na tym forum. Głupie niedopowiedzenie i niby mamy się domyślać to czego nie zrozumiał autor. Uważam, że to trolling niskich lotów.

16 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Zależało mi przez jakiś miesiąc ale za każdym razem słyszałem że już wszystko zostało wyjaśnione... Teraz jak ja widzę to mam takiego nerwa że szok... A jeszcze ze mną rozmawia...

Faceci nie myślą w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
W dniu 30.04.2021 o 15:39, Gość Marcin napisał:

Hej. Nie jestem już z dziewczyną 2 miesiące ale nadal pracujemy razem. Codziennie do niej pisałem po rozstaniu ale tak luźno. Ostatnie 3 dni nic do niej nie pisałem a ona dzisiaj do mnie mówi, że dlaczego nic do niej nie pisze od 3 dni... A jak jej powiedziałem, że jak ja nic nie pisze to zawsze może ona napisać. Usłyszałem tylko "taaaaak" i poszła sobie... O co jej chodzi? Ja nic już do niej czuję pomimo tego, że po rozstaniu mi zależało na niej...

Wiele związków się posypało przez to że ludzie razem pracowali. Ale skoro nie jesteście ze sobą, to mogłeś odpuścić pisanie nawet takie luźne bo dziewczyna widziała że tobie nadal zalezy. Z drugiej strony gdy przestałeś ona z pretensją ci napisała czemu do niej nie piszesz. Więc gdyby ci nie zależało to byś odpisał że nie jesteście już razem i nie masz po co do niej pisać. Krótko i tematycznie byś zerwał znajomość. A ty się zastanawiasz czego ona chce...widzi że piszesz do niej mimo rozstania więc pewnie dla niej to znaczy tyle co "nadal mi zalezy". Więc jeśli ci nadal zalezy to się zejdźcie. Jeśli nie to zerwijcie kontakt i niech każdy idzie w swoją stronę. Doradzam też zmianę pracy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość Marcin
Godzinę temu, Gość Loraine napisał:

Wiele związków się posypało przez to że ludzie razem pracowali. Ale skoro nie jesteście ze sobą, to mogłeś odpuścić pisanie nawet takie luźne bo dziewczyna widziała że tobie nadal zalezy. Z drugiej strony gdy przestałeś ona z pretensją ci napisała czemu do niej nie piszesz. Więc gdyby ci nie zależało to byś odpisał że nie jesteście już razem i nie masz po co do niej pisać. Krótko i tematycznie byś zerwał znajomość. A ty się zastanawiasz czego ona chce...widzi że piszesz do niej mimo rozstania więc pewnie dla niej to znaczy tyle co "nadal mi zalezy". Więc jeśli ci nadal zalezy to się zejdźcie. Jeśli nie to zerwijcie kontakt i niech każdy idzie w swoją stronę. Doradzam też zmianę pracy. Pzdr

Zmiana pracy nie wchodzi w grę... Masz rację. W głębi serca mi zależy na niej cały czas lecz na zewnątrz staram się być cały czas dla niej szorstki dla niej bo raz że nie uległa, gdy prosiłem ją o szczera rozmowę a dwa to chyba i ja mam teraz na nią wywalone... Ona chciała żebyśmy byli przyjaciółmi... Ja już taką przyjaźń damsko męsko przerabiałem... A co z tego, że do niej napiszę jak ona ki odpisuje cały czas tylko ok, rozumiem, tak o... Więc nie ma sensu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine
1 godzinę temu, Gość Marcin napisał:

Zmiana pracy nie wchodzi w grę... Masz rację. W głębi serca mi zależy na niej cały czas lecz na zewnątrz staram się być cały czas dla niej szorstki dla niej bo raz że nie uległa, gdy prosiłem ją o szczera rozmowę a dwa to chyba i ja mam teraz na nią wywalone... Ona chciała żebyśmy byli przyjaciółmi... Ja już taką przyjaźń damsko męsko przerabiałem... A co z tego, że do niej napiszę jak ona ki odpisuje cały czas tylko ok, rozumiem, tak o... Więc nie ma sensu...

 

 

Jeżeli widzisz że jesteście niedopasowani, że każde ciągnie w swoją strone i nie umiecie sie dogadać to daj sobie spokój. A odpowiadanie na wszystko ok albo w inny zdawkowy sposób mówi o tym że generalnie osobie nie zalezy. po prostu każdy po rozsatniu jeszcze jest emocjonalnie związany z drugą osobą. I to nie jest łatwe. Tylko że na siłę też nie warto ze sobą być bo ludzie sie męczą. WIęc nie męcz się i staraj się patrzeć na siebie i na swoje emocje oraz potrzeby. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Gość Dariusz
6 godzin temu, Gość Marcin napisał:

W głębi serca mi zależy na niej cały czas lecz na zewnątrz staram się być cały czas dla niej szorstki dla niej bo raz że nie uległa, gdy prosiłem ją o szczera rozmowę a dwa to chyba i ja mam teraz na nią wywalone... Ona chciała żebyśmy byli przyjaciółmi... Ja już taką przyjaźń damsko męsko przerabiałem... A co z tego, że do niej napiszę jak ona ki odpisuje cały czas tylko ok, rozumiem, tak o... Więc nie ma sensu...

I Ty jesteś facetem? Piszesz jak jakaś męska karykatura, jak stereotypowa blondynka z kawałów. Nie umiesz określić tego co czujesz, przedstawiasz sytuację w błędny sposób.

W dniu 30.04.2021 o 15:39, Gość Marcin napisał:

Codziennie do niej pisałem po rozstaniu ale tak luźno. Ostatnie 3 dni nic do niej nie pisałem a ona dzisiaj do mnie mówi, że dlaczego nic do niej nie pisze od 3 dni... A jak jej powiedziałem, że jak ja nic nie pisze to zawsze może ona napisać. Usłyszałem tylko "taaaaak" i poszła sobie... O co jej chodzi?

Wkurzało ją Twoje głupie pisanie i zapytała żeby zobaczyć co powiesz bo Tobą gardzi. Odpowiadasz, że zawsze ona może napisać ale jakby chciała to by napisała a ona nawet na Twoją pisaninę odpowiada zdawkowo. Jesteś w stanie napisać coś mądrego czy same głupoty jak mała dziewczynka? Naprawdę nie wiesz o co jej chodzi?

6 godzin temu, Gość Marcin napisał:

A co z tego, że do niej napiszę jak ona ki odpisuje cały czas tylko ok, rozumiem, tak o... Więc nie ma sensu...

Aha aha. Jesteś tak głupi czy to kolejna odsłona tego samego trolla?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...