Skocz do zawartości
Forum

Mdłości w ciąży


Gość Stemila

Rekomendowane odpowiedzi

Moje objawy mnie wykończą...w pierwszej jadłam kg cytrusy, w drugiej pszenne bułki z białym serem i jakoś przetrwałam, a teraz kompletnie nie wiem co jeść by nie zwrócićna kwaśne odrzuca, od mięsa też, pieczywa...nie czuję nic na co miałabym ochotęno jedynie wafle kukurydziane jeszcze przejdą i zupy(nie kwaśne)ale muszę sporo czasu odleżeć by nie zwrócić...może ktoś miał podobnie i podsunie coś z własnego doświadczenia....

 

Odnośnik do komentarza
Gość leblemi

Może zimny świeży ananas? Mi to trochę pomagało. Potem miałam różne fazy - pomarańcze, ale tylko wysysanie środka bez skórek, frytki z solą i majonezem, super miekkie i słodkie kiwi, winogrona, moja siostra mogła jeść tylko tosty w jajku z patelni. Do picia pomaga mi woda lekko gazowana z dużą ilością lodu, czasami do tego sok malinowy. Piję też witaminowe drinki oshee też mocno schłodzone, albo ciepła wodę z miodem i cytryną. Świetne działanie ma również imbir, polecam szczególnie w kroplach Imbifem: https://imbifem.pl/  Które specjalinie są polecane dla kobiet w ciązy.Życzę ogolnie dużo zdrówka, w koncu mdłości miną :) 

Odnośnik do komentarza

Mnie na mdłości pomagały migdały i lekkostrawna dieta. Myślę, że każda z nas jest inna i nie ma jednego złotego środka na tą przypadłość. Niektóre mamy męczą się do końca ciąży. Trzeba oczywiście regularnie wykonywać badania aby sprawdzić czy problemy z jedzeniem nie mają negatywnego wpływu na maluszka. Dla mnie w ciąży kluczowe są również badania prenatalne. Najlepiej wykonać takie najmniej inwazyjne jak test NIFTY. Warszawa i okolice jeśli Was interesuje to na stronie https://badanienifty.pl/test-nifty-warszawa/ dowiecie się gdzie dokładnie takie badanie można wykonać i jakie to są koszty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...