Skocz do zawartości
Forum

Relacja z zajętym facetem


Gość Pani S

Rekomendowane odpowiedzi

Spotykam się z zajętym facetem, nas łączy seks. Nie opisujac żadnych szczegół, ponieważ nasza relacja potrafi być burzliwa, szukam rozwiązania jak go odbić... ok rozumiem niektórzy faceci potrafią oddzielić związek od seksu. Ale gdzie miłość... czy naprawdę to jest bez znaczenia? Jak można zdradzać kochajac? Przyzwyczajenie, wygoda? A gdzie fascynacja druga osoba, miłość?  To naprawdę się nie liczy? Uważam, że poprostu się nie dopasowują..  Nie ma sytuacji bez wyjscia nawet gdy łączą kredyty itd.. chociaż tego nie wiem czy akurat to ich tyczy... jestem ciekawa Waszych opinii pytanie "Jak go odbic?" Prosze darowac sobie tekstow typu yyymm "jestes glupia naiwna" albo "on ma w glowie poukladane odnosnie bariera swoj zwiazek, a seks z toba" itp itd jestem swiadoma kobieta, licze sie z roznymi konsekwencjami, ale umysł otwarty I wiem że nie ma problemu którego nie da się rozwiązać...na swoją korzyść 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Franek napisał:

Jesteś głupią cipą. Mam nadzieję, że ciebie też będzie zdradzał i jakaś inna głupia cipa ci go też odbije. 

Jestem realistka, a "glupie cipy" pozwalają sobie na traktowanie takie jakie "ON" stosuje... ja absolutnie nie mam sobie nic do zarzucenia... 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Pani S napisał:

Spotykam się z zajętym facetem, nas łączy seks

Czy na początku poczyniliście jakies ustalenia, ze bedzie to relacja czysto nastawiona na seks? Generalnie faceci gdy idą na taki układ to z zona maja swoje życie a z kochanką drugie, to na boku, to dodatkowe, dodające dreszczyku do codziennosci... Z reguły im to pasuje i nie maja zamiaru rozstawać sie z zona. W 95% kochanka idzie do odstrzału potem. 

Skąd wiesz jak im sie naprawde układa? Nie wiesz tego. A to co on mowi to moze byc totalne klamstwo. Wie ze łaczy was seks. Faceci myślą inaczej niz kobiety, udajesz przed sobą ze nie wiesz tego?  

Jesli zaczynasz sie wkręcac w ta relacje tak ze nie myslisz o nim tylko w kontekscie luznego seksu to stonuj i odpuść.. Albo powiedz mu o tym i podejmij swiadomą decyzję jak na "swiadomą kobietę" przystało. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Pani S napisał:

szukam rozwiązania jak go odbić... 

Nie ma takiego rozwiązania, jesteś mu potrzebna tylko dla seksu, facetom do tego wystarczy pociąg seksualny, nie licz, że zostawi rodzinę. Nawet jakbyś niecnymi sposobami, sprawiła, że żona od niego odejdzie, to tym bardziej on z Tobą nie będzie. Nie zmusisz nikogo do miłości. 

Wiedziałaś na co się piszesz, więc teraz nie kombinuj. 

1 godzinę temu, Gość Pani S napisał:

wiem że nie ma problemu którego nie da się rozwiazać

Tu jest jeden, zerwać tę znajomość i to by było na Twoją korzyść. 

Pamiętaj też, że go nie znasz, kochanka zawsze traktowana jest wyjątkowo i wydaje jej się, że je z jej  ręki, a tak naprawdę jest odwrotnie. W życiu codziennym może być draniem, bo kochanka nie zna go z tej ciemniejszej strony. 

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, laurette napisał:

Czy na początku poczyniliście jakies ustalenia, ze bedzie to relacja czysto nastawiona na seks? Generalnie faceci gdy idą na taki układ to z zona maja swoje życie a z kochanką drugie, to na boku, to dodatkowe, dodające dreszczyku do codziennosci... Z reguły im to pasuje i nie maja zamiaru rozstawać sie z zona. W 95% kochanka idzie do odstrzału potem. 

Skąd wiesz jak im sie naprawde układa? Nie wiesz tego. A to co on mowi to moze byc totalne klamstwo. Wie ze łaczy was seks. Faceci myślą inaczej niz kobiety, udajesz przed sobą ze nie wiesz tego?  

Jesli zaczynasz sie wkręcac w ta relacje tak ze nie myslisz o nim tylko w kontekscie luznego seksu to stonuj i odpuść.. Albo powiedz mu o tym i podejmij swiadomą decyzję jak na "swiadomą kobietę" przystało. 

Oni nie są malzenstwem, po drugie nie chce wchodzić w szczegóły, bo za dużo pisania. On się z nią rozstawal... Nie zwazam na żadne reguły I statystyki, nie potrafi go przy sobie utrzymać więc inna może sobie poradzić z tym lepiej kwestia tego jak go zdobyć metoda prób i błędów... rozmawiałam z nim na temat jej jesteśmy ze sobą otwarci, nie ubliza jej... Nie każe mi niczego oczekiwać...  Ale gdyby na 100% facet bylby szczęśliwy nie latalby na boki... cipka smakuje tak samo wszędzie po co miałby ryzykować "wygodnego wspaniałego zycia" 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Gość ka-wa napisał:

Nie ma takiego rozwiązania, jesteś mu potrzebna tylko dla seksu, facetom do tego wystarczy pociąg seksualny, nie licz, że zostawi rodzinę. Nawet jakbyś niecnymi sposobami, sprawiła, że żona od niego odejdzie, to tym bardziej on z Tobą nie będzie. Nie zmusisz nikogo do miłości. 

Wiedziałaś na co się piszesz, więc teraz nie kombinuj. 

Tu jest jeden, zerwać tę znajomość i to by było na Twoją korzyść. 

Pamiętaj też, że go nie znasz, kochanka zawsze traktowana jest wyjątkowo i wydaje jej się, że je z jej  ręki, a tak naprawdę jest odwrotnie. W życiu codziennym może być draniem, bo kochanka nie zna go z tej ciemniejszej strony. 

Nie ma żadnej rodziny... Nie faworyzuje mnie w żaden sposób... Nie jestem naiwna i zdaje sobie sprawę na czym stoimy ale póki wrobelek jest w garści mozna o niego walczyć...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Pani S napisał:

Nie ma żadnej rodziny

Nie napisałaś o tym, a to jest ważne, jak i to, czy mają dziecko. 

Dlaczego ją zdradza, o to jego pytaj, być może na takie potrzeby, że partnerka nie jest w stanie sprostać. 

Pytałaś, co go przy niej trzyma? 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość ka-wa napisał:

Nie napisałaś o tym, a to jest ważne, jak i to, czy mają dziecko. 

Dlaczego ją zdradza, o to jego pytaj, być może na takie potrzeby, że partnerka nie jest w stanie sprostać. 

Pytałaś, co go przy niej trzyma? 

Dba o dom, jest ogarnięta i dobra... to patrz jakim człowiekiem trzeba byc skoro po tym wszystkim ja zdradza? Jest w stanie jej spojrzec w oczy? Z tej całej pojebanej sytuacji w tej chwili on ma do mnie więcej szacunku i szczerości mówiac mi na czym stoimy, jednocześnie oszukując i zdradzajac ja...

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Gość Pani S napisał:

Dba o dom, jest ogarnięta i dobra... to patrz jakim człowiekiem trzeba byc skoro po tym wszystkim ja zdradza? Jest w stanie jej spojrzec w oczy? Z tej całej pojebanej sytuacji w tej chwili on ma do mnie więcej szacunku i szczerości mówiac mi na czym stoimy, jednocześnie oszukując i zdradzajac ja...

No i co podaoba Ci się tak facet , tak na życie skoro chcesz go odbić? Hah spojrz na niego od trochę innej strony i sobie szczerze odpowiedz.

 

Edytowane przez laurette

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

To nie wiem dlaczego, byś chciała być z takim nieszczerym facetem, Ciebie też by oszukiwał, więc nie ma o kogo się bić. Szkoda Twojego czasu na bycie z nim, bo to czas stracony. 

Godzinę temu, Gość Pani S napisał:

patrz jakim człowiekiem trzeba byc skoro po tym wszystkim ja zdradza?

Brakuje słów na określenie takiego typa. 

Godzinę temu, Gość Pani S napisał:

Dba o dom, jest ogarnięta i dobra..

To musi być coś więcej. Albo jest jej ten dom, może mają dziecko, nie dowiesz się od niego prawdy, facet nie jest godny zaufania. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gość ka-wa napisał:

To nie wiem dlaczego, byś chciała być z takim nieszczerym facetem, Ciebie też by oszukiwał, więc nie ma o kogo się bić. Szkoda Twojego czasu na bycie z nim, bo to czas stracony. 

Brakuje słów na określenie takiego typa. 

To musi być coś więcej. Albo jest jej ten dom, może mają dziecko, nie dowiesz się od niego prawdy, facet nie jest godny zaufania. 

Być może kredyt mieszkaniowy, wątpię żeby mieli dziecko... wynajmuje mieszkanie z jednym bądź dwoma lokatorami w tym dziecko ? Nie pasuje mi 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, laurette napisał:

No i co podaoba Ci się tak facet , tak na życie skoro chcesz go odbić? Hah spojrz na niego od trochę innej strony i sobie szczerze odpowiedz.

 

Jestem zdania, że każdego da się urobić. Usiadłam na niego emocjonalnie to zaczal mi wyrzucać na jej temat... tak jego zachowanie jest kary godne ale on poprostu nie ma odpowiednich wzorców...

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Gość Pani S napisał:

Jestem zdania, że każdego da się urobić. Usiadłam na niego emocjonalnie to zaczal mi wyrzucać na jej temat... tak jego zachowanie jest kary godne ale on poprostu nie ma odpowiednich wzorców...

Moim zdaniem tu nie o wzorce chodzi.. On tak po prostu postępuje i juz.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...