Skocz do zawartości
Forum

włosy- łysienie


Gość Michał

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu a dokładnie od kilku lat mam zakola. Wszyscy sie smieją i mówią że mam te zakole po moim ojcu. Mam dopiero 27 lat i nie ukrywam, ze w jakims sensie jest to dla mnie kompleks. Zaczynam szukać jakiejś kliniki godnej polecenia w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Nie zajmowałeś się odpowiednio włosami - jak pisał Sztautinger:

"Nie pieścił włosków

Nie głaskał ich czule

Więc się przeniosły

Na inne półkule."

Na tych innych półkulach powinieneś szukać swoich włosków - sugeruję przeszczep

Pozdrawiam i miłej zabawy łysku

 

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś zmaga się z wypadaniem włosów to zdecydowanie polecam kosmetyki ze strony

www.tiande.net.pl a dokładniej sprzedawane tam szampony, które mają chronić przed wypadaniem

włosów. Z autopsji wiem, ze te szampony faktycznie działają, a do tej pory nie byłam w stanie znaleźć

nic co by zatrzymało u mnie wypadanie włosów a tutaj się to udało.

Odnośnik do komentarza
Gość Weronika

Jak mój facet miał problem z wypadaniem włosów to kupiłam mu serum z hair cure i kazałam mu go używać. Robił to regularnie i w końcu włosy mniej mu wypadały. Obyło się bez żadnych przeszczepów i wizyt w klinice. 

Odnośnik do komentarza

A coś innego niż peruka? Zastanawiam się od pewnego czasu na walką z wypadaniem włosów (jeszcze na szczęście nie łysieniem). Domowe metody wystarczą? Czy jakieś suple? Trafiłem na taki poradnik: https://body-power.pl/uroda/lysienie-typu-meskiego-co-stosowac-aby-zahamowac-wypadanie-wlosow-u-mezczyzn/ Może ktoś ocenić, czy warto skorzystać z tych wskazówek?

Odnośnik do komentarza

Narzeczony w miarę szybko zareagował jak widziała, że włosy zaczynaj mu wypadać, ograniczył niezdrowe jedzenie, zainwestował w szampon i wcierkę kaminomoto i to pomogło. Niestety ale łysina to największy kompleks facetów i często za późno biorą się za ten problem. A to trzeba od razu a nie jak zakola sięgają połowy głowy. 

Odnośnik do komentarza

Jestem zdania, że na wypadanie włosów sprawdzi się tylko jakaś kuracja. Do tego warto byłoby pomyśleć o odpowiedniej pielęgnacji. Podpowiem, że z wypadającym włosami świetnie radzi sobie szampon Klorane z wyciągiem z chininę, czyli cząsteczki o silnych właściwościach wzmacniających i stymulujących. Jestem zdania, że będziecie tak samo zadowoleni z niego, jak ja!

Odnośnik do komentarza

Niestety łysienie może wynikać z wielu problemów, dlatego jeśli chcecie się skutecznie z tym problemem uporać, aby czuć się pięknie w lustrz i poprawić swoją samoocenę to warto sprawić sobie ofertę https://perukaradom.pl/sklep-z-perukami-radom/ z Radomia, którzy mają bardzo dobry wybór. Najważniejsze to znaleźć dla siebie taką w której pięknie się prezentujecie ;)

Odnośnik do komentarza

No niestety łysienie to jest to bardzo wstydliwy i ciężki do zwalczenia problem. Wiem o czym mówię, ponieważ w wieku 26 lat zacząłem mieć problemy z włosami, a mianowicie łysienie androgenowe. Ostatecznie skończyło się na przeszczepie włosów i teraz jest ok ?

Edytowane przez spinka.shanel
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...