Skocz do zawartości
Forum

Gość a...0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bardzo stresuje mnie pewna sytuacja. Przyjmuję tabletki antykoncepcyjnie, jednak prawdopodobnie pominęłam jedna albo 2. W każdym razie w połowie stycznia miałam krwawienie z ostawienia, pod koniec stycznia odbyłam stosunek. Następne krwawienie z odstawienia odbyło się w przewidzianym terminie, jednak znacznie słabsze. Po 2 tygodniach dostałam plamienia (pojawiały się skrzepy) i trwało ono 10 dni. Następnego krwawienia z odstawienia nie miałam, jednak po następnym blistrze (2 blister po stosunku) krwawienie się pojawiło. Wykonałam testy ciążowe - wynik negatywny. 8 tygodni od stosunku byłam u lekarza, przy USG dopochwowym wykrył dużą torbiel, stwierdził, że ciąży nie widzi, ale czasem można się pomylić (zbił mnie tym z tropu). Czy w takiej sytuacji mam się bać niechcianej ciąży? Nie zaobserwowałam u siebie tkliwych czy bolących piersi, zachcianek, wstrętu do zapachów i pokarmów. Temperaturę mierzę regularnie i utrzymuje się w granicach 36,3-36,7 stopnia celcjusza. Obecnie brzuch nie jest jakoś specjalnie powiększony (ponad 12 tyg po stosunku) Czy to możliwe, żeby doświadczony ginekolog nie wykrył ciąży w 8 tygodni po stosunku, jeśli do niej doszło? Stresuję się, bo jednak sporo jest w internecie informacji, że kobiety do końca ciąży nie wiedzą, że w niej są.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...