Skocz do zawartości
Forum

Konsekwencje wywoływania duchów


dsfs

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że tu jest forum od kulturystyki ale jednak napiszę ten temat żeby wiedzieć ile siły można zyskać.
Jakie są negatywne konsekwencje wywoływania duchów (wiem że na hałasowanie w nocy są paragrafy i bardzo łatwo je znaleźć) ale interesują mnie konsekwencje paranormalne.
Podobno jak ktoś jest opętany to jak komuś dowali to tak jakby zrobiło to jednocześnie kilka osób. Sporo osób na YouTube opowiadało że zyskali więcej siły ale to było tylko w niektórych sytuacjach ale bardziej mnie interesuje czy w ogóle duchy istnieją i gdyby mi się udało tak dla zabawy jakiegoś wywołać to może bym nasrał w gacie ale bym rozwiązał zagadkę czy takie światy istnieją.
Szukam mocnych wrażeń.
Wiadomo że horrory są udawane i fantastyczne i sam chciałbym w nich uczestniczyć.
Chyba jest to bezpieczniejsze niż wstrzykiwanie sobie narkotyków albo sterydów.
Dlaczego tak jest że wiele osób (ja też kiedyś widywałem) przed wchodzeniem w nastoletni wiek widzi duchy nawet jeśli się trzymało z daleka od spirytyzmu.
Czy one naprawdę istniały czy organizm był jeszcze niewykształcony i miewał przez to halucynacje? Jaka jest jednoznaczna odpowiedź?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...