Skocz do zawartości
Forum

Szczepienia na Covid 19


dsfs

Rekomendowane odpowiedzi

Czy warto się zaszczepić szczepionką przeciwko Covid 19 czy lepiej nie?
Czy wierzycie w Covida 19?
Jak się czujecie po szczepionce czy lepiej się czujecie czy wam niedobrze czy tak samo jak przed szczepieniem.
Mam tu na myśli szczepionki konkretnie przeciwko Codiwodi 19 ale dowolnej firmy.
Czy raz się tylko szczepicie czy wcale czy co kilka miesięcy na nowe mutacje?

Odnośnik do komentarza

Jeśli nie szczepionka to pozostanie Ci tylko lek w razie infekcji, na razie takiego nie ma ale jest obiecujący kandydat na lek

2 lutego 2021 r. rozpoczęło się ostatnie z trzech planowanych badań przedklinicznych na modelach zwierzęcych prowadzone przez ośrodek badawczy Covance Inc. na zlecenie Emitenta. Badanie obejmuje ocenę 1-MNA w modelu zwłóknienia płuc.
Planowane badania na modelach zwierzęcych mają na celu ustalenie efektywnej dawki kandydata na lek w zwłóknieniu płuc oraz infekcjach wirusowych, w szczególności w infekcjach skutkujących powstaniem zapalenia dróg oddechowych (m.in. infekcja wirusem Sars-CoV-2, grypa, zapalenie płuc, oskrzeli). Ustalenie efektywnej dawki kandydata na lek 1-MNA jest niezbędne do przeprowadzenia badań klinicznych na ludziach.

Odnośnik do komentarza

Ja i cała moja rodzina się nie szczepimy.

Ja nie widzę potrzeby, uprawiam sport. Moja żona i mama problemy z krzepliwością, więc boją się o życie.

Nie odradzam, ale też nie zachęcam do szczepień.

Każdy musi sam podjąć decyzję - jesteśmy dorośli.

Odnośnik do komentarza

Co rozumiesz przez pytanie "czy wierzycie w COVIDa"?

- wiem, że istnieje wirus COVID -19

- widzę po statystykach i po znajomych, że jedni przechodzą niezauważalnie, inni chorują jak na cięższą grypę, a niektórzy umierają. I cięższy przebieg czasem wynika z chorób współistniejących, a czasem nie wiadomo z czego.

- patrząc na pokolenie moich rodziców (rocznik 1951) i moje widzę jak wiele znaczą szczepienia, np. w moim pokoleniu ie ma osób z niedowładem po Heine-Medina.

- początkowo miałam wątpliwości, czy szczepionka opracowana tak szybko może być dobra, ale doczytałam, że pierwsze prace rozpoczęły się przy epidemii SARS i MERS. Poza tym skrócono do minimum oczekiwanie na zebranie się komisji, profesorów i innych szacownych gremiów. Na pewno recenzenci itp. też nie odkładali czytania dokumentacji na "za dwa tygodnie".

- po szczepionce przez dwa dni czułam się źle, ale to normalne. Niemowlęta tez często dostają gorączki po szczepieniu.

Odnośnik do komentarza
Gość Aleksandra

Oczywiscie każdy ma prawo wyboru. Ja osobiscie zaszczepilam się juz drugą dawką fizera. Jedyne co mialam po szczepieniach to jednodniowy bol reki w miejscu wkucia. Nie miala innych obiaw po podaniu szczepienia. Uwazam ,ze skoro szczepionka jest to warto sie zaszczepic nie zaszkodzi a moze pomóc.

Odnośnik do komentarza

WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH
  W ramach swojej humanitarnej roli MIĘDZYNARODOWY FUNDUSZ PIENIĘŻNY (MFW) i UNIA EUROPEJSKA (UE) uruchamiają projekt finansowania w 25 krajach.
 Program skierowany jest do grup znajdujących się w najbardziej niekorzystnej sytuacji oraz liderów projektów i zostanie przyznany 4000 osobom w czerwcu i lipcu.  Kwota do sfinansowania wynosi od 5 000 € do 10 000 000 €.  Zgłoś się do tego programu, aby skorzystać z tego projektu.
 Kontakt
 Numer: +48 783 499 676  (Możesz zostawić nam wiadomość na WhatsApp)
 Podziel się tymi informacjami z rodziną i przyjaciółmi.

Odnośnik do komentarza
Gość Artykuł

Pod artykułem o zaszczepionej 6 latce brak komentarzy. Admin wyłączył. Boicie się prawda? Swoją drogą brawo rodzice. Z indoktrynowanych dzbanów nie brakuje a będzie jeszcze więcej... Później latanie po Polsatach TVN i Jaworowicz bo odszkodowania nie chcą przyznać. Póki rząd i producent nie weźmie odpowiedzialności to będzie eksperymentem medycznym w 4 fazie

Odnośnik do komentarza
Gość abcd245@wp.pl

Mam 79lat szczepiłem sie szczepionką Pfajzera .Druga szczepiuonke przyjąłem 6 maja .Po tych szczepieniach czuję się bardzo zle mam bóle i zawroty glowy samopoczucie bardzo złe .Ostatnio wzmogły sie bóle brzucha .To że się zaszczepilem to naleganie mojej zony ,bo mialem się nie szczepic .Gdy mi przyjdzie się szczepić poraz 3 napewno odmuwie nawet gdybym mial pójść do więzienia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...