Skocz do zawartości
Forum

Chłopak mnie źle traktuje


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że mój chłopak na początku zwiazku zachowywał się normalnie ale coś w pewnym momencie się popsuło. Ciagle wrzeszczy daje mi do zrozumienia ze wszystko jest przezemnie i wszystko to moja wina. Ostatnio powiedział do mnie nawet sp******** po czym powiedział ze się zdenerwował i przeprosił choć wcale nie miał powodu do nerwów a po kilku dniach uznał ze jestem nienormalna bo zapytałam z kim wychodzi i kiedy wróci. Nie wiem co mam robic ciagle krzyczy i pokazuje ze ma racje a gdy coś mu się nie podoba i nie jest po jego myśli obraza się. Widzi ze płacze przez niego i nic z tym nie tobi a jeszcze pogarsza sytuacje boje się ze kiedyś mnie uderzy co myślicie o tym wszystkim?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Gość Ania 1978 napisał:

Jeśli chłopak cię teraz źle traktuje uwierz że będzie tylko gorzej ,poprawa na chwilę. Ludzie rzadko się zmieniają. Wiem z własnego doświadczenia szkoda życia. 

Nic dodać, nic ująć. 

Zastanów się dlaczego przy nim jeszcze tkwisz, uciekaj od takiego osobnika jak najdalej. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Ghhba96 napisał:

Widzi ze płacze przez niego i nic z tym nie tobi a jeszcze pogarsza sytuacje boje się ze kiedyś mnie uderzy

Boisz się że kiedyś uderzy? To co przy nim jeszcze robisz? 

 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, laurette napisał:

To co przy nim jeszcze robisz? 

 

Kompleksy. Chłopak widocznie skutecznie potrafi manipulować sytuacją. Dochodzi poczucie winy, uzależnienie emocjonalne i scenariusz gotowy. Żeby zdać sobie z tego sprawę czasami potrzeba wielu lat. W tej sytuacji jest tylko jedno rozwiązanie: wiać od typa jak najdalej. I uciąć kontakt, definitywnie najlepiej. Kolejne kontakty grożą wejściem w znaną sytuację a to już dobry krok do nerwicy. 

Odnośnik do komentarza

Zachowanie jego wskazuje, że mu nie zależy, delikatnie to nazywając. Niestety, ale jesteś obecnie w jego życiu jedną z wielu. Daj sobie spokój z palantem. Zbliżają się powoli wakacje i zafunduj sobie zmianę.

I weź pod uwagę, że napisał to facet z dużym bagażem doświadczeń z młodości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...