Skocz do zawartości
Forum

Jak ja nie lubię głupków a muszę z takim żyć.


Gość Iwona

Rekomendowane odpowiedzi

Hej No więc mam mały problem, pewnie większość z was nie jest w 100%zadowolona ze swoich partnerów... Ja powinnam być - moj mnie szanuje, wręcz nosi na rękach, do tego jest czuły lubi się po prostu poprzytulać, najpierw myśli o mnie później o sobie ale jest duże ale.. Zawsze kręcili mnie inteligentni, mądrzy, uczciwi faceci.. Patrzyłam tylko na charakter tak jak i teraz ale nawet jak tacy byli to albo zdradzali, albo wnerwiali czymś innym. Z tym jest spokój bo przytakuje, zrobi wszystko w domu i więcej sam od siebie, chce mnie uszczęśliwiać, nie zdradza itd myśli o mnie poważnie ale no nie ma ambicji i nie chce tego zmienić. Raz że czasem kłamie i rani mnie to (on każdego okłamuje z wygody) zdarza mu się coś ukraść niby coś wyznaje jakieś zasady ale tylko w mowie, albo krytykuje kogoś za jakieś zachowania a sam tak robi, a dwa że no jest głupi. Po co mu szkoła czy własna firma, jakikolwiek rozwój, to nie dla niego i woli narzekać ze ma zjebane życie. Czasem mnie naprawdę zaskakuje - nie miał pojęcia gdzie leżą Stany Zjednoczone i jak tam jest, był w szoku gdy zobaczył zdjęcia, nie wiedział że  zepsutych splesnialych produktów się nie je i rzygał jak kot 3 dni, nie zna żadnego języka obcego itd.. Często czuje wstyd a on jeszcze z pretensjami :to może w ogóle mam z domu nie wychodzić? Ludzie się śmieją pod nosem, jak idę z nim na rozmowę o pracę to już wiem, że jej nie dostanę...

Kłuje mnie to -nie mamy tematów do rozmowy, ja zawsze się interesowałam wszystkim, a on nie, żadnych marzeń planów ambicji..z drugiej strony mam z nim wygodę i wiem, że mu zależy.. Czy taki materiał na męża przejdzie?? Czy może być z nim i szukać w międzyczasie kogoś, rozwijać inne relacje i jak znajdę swojego to odejść?? 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Zawsze kręcili mnie inteligentni, mądrzy, uczciwi faceci..

To jak to się stało, że masz teraz "głupiego" chłopaka, bez wiedzy, ambicji i kłamiącego, oszukującego? 

Zaimponowało Cię w nim, że:

10 godzin temu, Gość Iwona napisał:

wręcz nosi na rękach, do tego jest czuły lubi się po prostu poprzytulać, najpierw myśli o mnie później o sobie

czy???

10 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Z tym jest spokój bo przytakuje, zrobi wszystko w domu i więcej sam od siebie, chce mnie uszczęśliwiać, nie zdradza itd

Zauważ, że idealnie nie będzie nigdy w żadnym związku. Musisz przemyśleć czego chcesz tak naprawdę w życiu? 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

1. Nie musisz z nim być, a mało tego, nie musisz z nikim być! Ty jesteś jedyną osobą z którą spędzisz na 100% resztę swojego życia więc zastanów się czego chcesz
2. Jeśli zależy ci aby był bardziej "ogarnięty" to staraj się po cichu sama go uczyć języka obcego, pokazywać gzie leżą kraje i tego typu drobne rzeczy, aby to wychodziło naturalnie i nie krzywdząco dla niego. Rób to w taki sposób żeby nie czuł że jest głupszy i gorszy od ciebie bo wtedy się zablokuje i żadnej wiedzy nie przyswoi

3. Zastanów się czy jesteś w stanie tak żyć na co dzień, czy jesteś w stanie zaakceptować jego temperament.
4. Szukanie nowego partnera mając obecnego jest toksyczne. Ogarnij sie babo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...