Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od ponad roku mam problemy z miesiączką. Wcześniej miałam regularne cykle co 28 dni. Jedną ciążę i poród bez problemów. Rok temu zaczęłam też ćwiczyć i odchudzać się. Jednak nie były to drastyczne ćwiczenia 4 razy w tygodniu po ok40min. Dieta to liczenie kalorii najpierw 1400( około miesiąc) potem docelowo 1800/1900. Schudłam kilogram. Wazylam 53kg wzrost 166. Kiedy zaczęliśmy starać się o drugie dziecko okazało się to nie możliwe. Badania wszystkie wychodzą dobrze. Miałam robiona nawet rezerwę jajników. Nie wiadomo skąd te problemy. Brałam 3 miesiące leki antykoncepcyjne. Przestałam brać na początku marca, dotąd nie mam okresu. Jem już normalnie(od marca) przynajmniej 2000kcal, ćwiczę jak ćwiczyłam. Waze teraz 55kg. Badania dalej w normie. Mam 34lata. Co jeszcze może być przyczyną braku owulacji, okresu. Lekarz mówi, że wszystko u mnie stoi w miejscu. Jak długo organizm wraca do normy po odchudzaniu? U mnie nie trwało ono długo i nie było drastyczne. Jakie badania jeszcze warto zrobić? Miałam usg piersi, ginekologiczne, morfologia, hormonalne pod kątem policystycznych jajników, hiperpolakrynemi. Oczywiście tarczyca, cukrzyca. Wszystko wychodzi w normie... Jem dużo warzyw, owoców, mięsa, pije wodę, herbaty czerwoną, zielona. Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...