Skocz do zawartości
Forum

czy ktoś może polecić żel bądź krem na oparzenia słoneczne? który jest skuteczny na wakacjach. Skóra blada podatna na szybkie działanie słoneczne


Gość selenka

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo niedługo wakacje i rozglądam się za jakimś kremem, żelem, maścią na oparzenia słoneczne. Ze względu na to, że jestem strasznie bladą osobą opalam się na czerwono. Wystarczą dwie godziny na słońcu żebym się spaliła i wszystko później piecze. Dlatego z reguły unikam słońca ale jednak w tym roku chciałabym spędzić wakacje gdzieś w pięknym miejscu, gdzie są niestety upały. A na wakacjach nie zamierzam siedzieć zamknięta w pokoju dlatego też szukam rozwiązań żeby zapewnić swojej skórze maksymalną ochronę. Co polecacie? Zarówno na krem chroniący przed słońcem jak i po oparzeniu słonecznym gdzie usmieży ból i będzie to efekt kojący dla skóry.  Coś co się nie lepi bo to chyba jest najgorsze. Jak rozsmarowujesz na skórę i jest to później takie lepkie. 

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.04.2021 o 13:05, gif10 napisał:

Na wszelakie oparzenia dobre są specyfiki na bazie aloesu. Nie od dziś wiadomo, że aloes pięknie łagodzi, rany i oparzenia.

Jak ja się przypiekłam na słoneczku i mnie bardzo bolało koleżanka mi pożyczyła taki żel aloesowy https://www.notino.pl/missha/premium-cica-aloe-zel-kojaco-nawilzajacy-z-aloesem/ i po pierwszym razie pieczenie ustało, potem sama się w niego zaopatrzyłam, warto go mieć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...