Skocz do zawartości
Forum

Penilarge opinie


Gość Adrat

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o Penilarge, to tak są skuteczne. Kuracja trwa zwykle 3 miesiące. A więc najlepiej zaopatrzyć się w zestaw 3 opakowań, po około 30 sztuk każde. Tak aby wystarczyło po 1 tabsie na każdy dzień.
Wpływa na szybsze namnażanie się komórek tworzących ściany ciał jamistych w penisie. Przez to staje się pojemniejszy i większy. Od 3 do 5 cm realnie można uzyskać.

Odnośnik do komentarza

Wiesz, nie jestem ekspertem. Napisałem jedynie, że u mnie podziałało. Jestem po 3 miesięcznej kuracji którą zakończyłem jakieś 4-5 miesięcy temu i efekt nadal się utrzymuje. Nic się nie zmniejszyło. Nie mam też żadnych problemów z osiągnięciem erekcji.
Nie chcę nikogo i nic reklamować - ale jeżeli szukasz informacji na temat penilarge, to wejdź sobie na stronę np penilarge.pl - tam znajdziesz na niej

Odnośnik do komentarza

Panowie aktualnie biore tabletki Penilarge. Konkretnie od dwóch tygodni. Penis tak jakby lekko spuchł ale nic poza tym. Staram się brać je regulrnie. No ominałem dwie tableti w pierwszym tygodniu ale potem brałem normalnie.
Czynormalne,że jeszcze nie ma rezultatów? Dodam,że biore same tabletki bez żelu.

Odnośnik do komentarza

Normalne U mnie pierwsze większe powiększenie pojawiło się mniej więcej po miesiącu A ostateczny efekt był dopiero po 2 miesiącach.Poza tym regularność tutaj jest bardzo ważna. A Ty już w pierwszy tygodniu opuściłeś 2 tabletki .To tak samo jakbyś raz użył prezerwatywy,raz nie i dziwił się, ze laska jest w ciąży. Co do żelu to warto jest sobie kupić ale po ro aby rozstępy się nie pojawiły przy powiekszeniu

Odnośnik do komentarza

Może ale nie musi. U mnie nie było ale stosowałem żel (zresztą kupowałem od razu cały pakiet penilarge i dostałem w gratisie to czemu niby miałem nie stosować). Wszystko zależy od danej osoby. Jedna ma wiekszą skłononśc do rozstępów, ktoś inny o wiele mniejsza. Musisz jednak wiedziećze jak coś Ci się powieksza w krótkim czasie to rozstępy najprawdopodobniej wystąpią

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...