Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość x...9

Witam, 3 kwietnia miałam mieć owulacje i robiłam z chłopakiem petting. Zrobiłam mu dobrze ręką, a czesc spermy poleciała na jego spodnie, a on 2 minuty pozniej dotknal ją i po jakiś 10 minutach zrobił mi palcowke. 10 kwietnia robiłam mu ręka dobrze, on spuścił się na rękę a dopiero po 5 minutach poszedł ją umyć ( ale nie jakoś dokładnie ) i zrobił mi palcówkę. 17/18 kwietnia miałam mieć miesiączke ale jej nie dostałam do teraz (20 kwietnia). 19 kwietnia zrobiłam test ciążowy ale był negatywny. Dzisiaj boli mnie brzuch, czułam lekko że bede wymiotować, oraz strasznie bolą mnie piersi. Moze to byc ciaza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Nie ma powodów do obaw.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość x...9

Wczoraj (21 kwietnia) zrobiłam jeszcze raz test i wyszedł negatywny. Dzisiaj (22 kwietnia) dostałam miesiączkę, ale jest ona inna niż zwykle. Krwawienie jest bardzo skąpe w porównaniu do poprzednich i strasznie boli mnie brzuch. Czy to aby na pewno nie jest ciąża?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Doris

Wizyta u ginekologa nie zaszkodzi. Może masz jakieś zaburzenia hormonalne. MOże kup tester owulacyjny Afrodyta i sobie sprawdzaj czy występuje w ogóle owulacja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...