Skocz do zawartości
Forum

Rozmowa po


Gość GLA

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam ostatnio się zastanawiać nad tym że mój facet po seksie potrafi szybko przejść do tematu zupełnie z seksem niezwiązanego. Trochę mnie to dziwi. Co to może znaczyć? Ja jeszcze myślę o tym co się zadziało a ten zaczyna jakiś temat odległy

Odnośnik do komentarza

Wystarczy wiedza podstawowa o seksie. Mężczyzna szybko się podnieca, szybko szczytuje i tak samo szybko mu opada ciśnienie, może więc przechodzić do życia nieseksualnego. Kobieta dłużej dochodzi i dłużej jej opada ciśnienie. Zamiast doszukiwać się czegoś co nie istnieje, proponuję poczytać o seksie, różnicach między mężczyzną a kobietą.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość GLA napisał:

nie mam siły go słuchać.

Powiedz mu o tym i nie udawaj. 

16 minut temu, Gość GLA napisał:

mam chęć się przytulić i spać. A on rozmawia i jest żywy,

Być może dlatego, że myśli jak Ty, a się rozgaduje, bo myśli, że Ty tego oczekujesz. To tak jest jak szwankuje komunikacja. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość GLA napisał:

tez "problem" jest taki że ja po seksie mam chęć się przytulić i spać. A on rozmawia i jest żywy, a ja nie mam siły go słuchać. Boję się ze kiedyś się obrazi ze nie slucham haha

 

ale mnie by też to drażniło. 

A może on <bliskość> zagaduje?

Niektórzy co nie potrafią znieść uczuć bliskości tak nawijają..? w najmniej pożądanym momencie 

Powiedz mu żeby się zamknął i doświadczył Ciszy.. i posmakował jakie to jest ?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość GLA napisał:

tez "problem" jest taki że ja po seksie mam chęć się przytulić i spać. A on rozmawia i jest żywy, a ja nie mam siły go słuchać. Boję się ze kiedyś się obrazi ze nie slucham haha

Różnicie się temperamentem. Przeżywanie szczytowych emocji zwraca się do wewnątrz jako euforia albo na zewnątrz jako przeskakujące klatki i skojarzenia. Umiejętność wyważenia tego jest najważniejsza w życiu, ale większość jest przechylona w jedną ze stron.

Odnośnik do komentarza

W sumie można to połączyć. Możesz się przytulić, a on może sobie nawijać. Rozumiem, że Ciebie trochę irytuje to jego gadanie-tak? W takim razie tak jak radzą wyżej porozmawiaj. Powiedz np. że masz inne odczucia po seksie i czy mógłby tak nie nadawać, i czy sprawi mu to duży kłopot ? Poproś by Cie przytulił lub sama się do niego przytul i tyle.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...