Skocz do zawartości
Forum

Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych


Gość g...3

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne vibin mini w 32 dniu cyklu (sobota). Miałam delikatne krwawienie więc myślałam że to pierwszy dzień okresu i to wtedy należy zacząć brać tabletki. Na drugi dzień jednak krwawienia już nie było ale kontynuowałam branie tabletek. Po 5 dniach (w czwartek) pojawiła się miesiączka. Dziś jest 12 dzień okresu a ja nadal krwawie i zaczęło mnie to martwić więc poszłam dziś do ginekologa . Powiedział mi że najwidoczniej nie zaczęłam przyjmować tabletek z pierwszym dniem cyklu i sama jestem sobie winna. Kazał mi brać teraz po dwie różowe tabletki dziennie jednocześnie ( jedną ze starego i jedną z nowego opakowania) aż do momentu tabletek białych czyli tych z placebo. Czy to bezpieczne brać podwójną dawkę? W internecie czytałam, że można przyjmować tabletki niezależnie od dnia cyklu. Proszę o pomoc ponieważ martwię się tym że mój okres gdzie trwał w nieskończoność. Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza

nie wiem z hormonami to nigdy nic nie wiadomo, dlatego ja z nich zrezygnowałam i jako antykoncepcje używam monitora plodności test owulacyjny na ślinę Afrodyta Smart na smartfon, wielokrotnego użytku, w dni plodne zabezpieczam sie mechanicznie, jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...