Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży mimo, że jestem dziewicą?


Gość p...6

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje pytanie dotyczy ciąży Jestem dziewica i nie uprawiałam pettingu. Okres od dwóch miesięcy mam normlanie. Jednak w tamtym miesiciu miałam 4 dni spóźnienia. Z moim chłopakiem widziałam się w lutym. I w trakcie nasze spotkania do niczego nie doszło on jedynie dotknął mnie penisem po odbycie i go delikatnie wsadził ale później wyciągnął. Od tamtej pory boję się że może przez ten czas wyleciał ten płyn ( nie sperma) u mężczyzn i że był na moich wargach sromowyvh w jakiś sposób dostał się do środka. Byłam wtedy w trakcie dni płodnych. W intercienie czytałam że można mieć okres i być w ciąży. Bardzo się boję i panikuje i wręcz zaczęłam odczuwać objawy mimo że to przecież niemożliwe. Ale może jakimś cudem ten plemnik się tam przedostał. Bardzo proszę o mądra odpowiedź.przed drugim okresem wpadłam w panikę ze może jestem w ciąży bo się spóźniał okres. I od tamtej pory mam lęk że,, może jakimś cudem" chociaż on mówi że to niemożliwe Mam okres ale z tego stresu aż czuje inne objawy i wszytsko podciągam pod ciąże. Bardzo się boję chociaż wiem że to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza

Odrobina tej wydzieliny z członka wystarczy aby zsjsc w ciążę. Byl tu kiedyś opis podobnej sytuacji. Musisz omowic to z lekarzem. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...