Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość p...6

Czy mogę być w ciąży mimo, że jestem dziewicą?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość p...6

Witam. Moje pytanie dotyczy ciąży Jestem dziewica i nie uprawiałam pettingu. Okres od dwóch miesięcy mam normlanie. Jednak w tamtym miesiciu miałam 4 dni spóźnienia. Z moim chłopakiem widziałam się w lutym. I w trakcie nasze spotkania do niczego nie doszło on jedynie dotknął mnie penisem po odbycie i go delikatnie wsadził ale później wyciągnął. Od tamtej pory boję się że może przez ten czas wyleciał ten płyn ( nie sperma) u mężczyzn i że był na moich wargach sromowyvh w jakiś sposób dostał się do środka. Byłam wtedy w trakcie dni płodnych. W intercienie czytałam że można mieć okres i być w ciąży. Bardzo się boję i panikuje i wręcz zaczęłam odczuwać objawy mimo że to przecież niemożliwe. Ale może jakimś cudem ten plemnik się tam przedostał. Bardzo proszę o mądra odpowiedź.przed drugim okresem wpadłam w panikę ze może jestem w ciąży bo się spóźniał okres. I od tamtej pory mam lęk że,, może jakimś cudem" chociaż on mówi że to niemożliwe Mam okres ale z tego stresu aż czuje inne objawy i wszytsko podciągam pod ciąże. Bardzo się boję chociaż wiem że to niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jaska 34

Odrobina tej wydzieliny z członka wystarczy aby zsjsc w ciążę. Byl tu kiedyś opis podobnej sytuacji. Musisz omowic to z lekarzem. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...