Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość s...6

Czy moja dziewczyna może zajść w ciążę po takiej sytuacji?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość s...6

Dzień dobry, mam takie pytanie, dziewczyna zrobiła dobrze ustami, doszedłem, robiła to nadal jednakże niedługo bo trochę mnie bolało i sie wycofałem.. polezałem chwilę obok niej, chwyciłem się niestety za członka który był mokry i rozsmarowałem w okolicach jej łechtaczki (nie włożyłem jej na pewno do wewnątrz tych palcy) później zewnątrzną, suchą strona ręki to przetarłem.. Moje pytanie jest takie czy to powód do paniki i niechcianej ciąży? Nie jestem w stanie określić ile było preejakulatu a ile 'śliny' dziewczyny..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ania niania

W tej sytuacji prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży jest dosc duze moja koleżanka w podobny sposób zaszła w ciążę. Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność. Powolaj sie na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...