Skocz do zawartości
Forum

Znamiona barwnikowe - jak je usunąć?


Gość Weronika

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam właśnie od dermatologa, do którego zgłosiłam się ze względu na niepokojące znamiona, okazało się, że to znamiona barwnikowe. Lekarz wspominał, że możemy je usunąć, ale mam pewne obawy. Czy usuwałyście znamiona w ten sposób? Jeżeli tak to jaką metodą i czy bolało?

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem? Wszystko zalezy od wielkosci i rodzaju zmiany z jaka sie borykacie. Mi moja lekarka zaproponowala laserowe usuniecie znamienia oty i na jej oferte przystalam. Zabieg robilam w klinice vesuna z Krakowa, w ktorej pracuje moja lekarka, ktora jednoczesnie jest tez dermatologiem.

Odnośnik do komentarza

Mialam jeden zabieg, ale znamie bylo male. Z resztą trafiłam na doktor Makowską, która jest chirurgiem. W sumie wiesz, kazdy przypadek jest inny, a z metoda, z ktorej korzystalam mozesz sie zaznajomic czytajac tekst opublikowany na blogu vesuny: https://vesuna.pl/znamie-oty-jak-skutecznie-sie-go-pozbyc/ . A Twoj lekarz Ci nic nie zaproponowal?

Odnośnik do komentarza
Gość Karola

To jest calkowicie naturalne, ze sie boisz, ale moim zdaniem nie ma czego. Medycyna wciaz sie rozwija i proponowane rozwiazania nie musza oznaczac dlugiego okresu rekonwalescencji, bolu. Jestem zywym dowodem na to, ze sie da i nie boli.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...