Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem bi ?


Gość Lena

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 14 lat. Od około pół roku męczą mnie myśli, a propo mojej orientacji. Nagle w głowie pojawila mi się myśl, tak bez niczego nagle : ''A może nie podobają ci się chłopcy? Może jesteś bi?'', trochę się wystraszyłam, ale nie tak bardzo. Później minęło może z dwa miesiące i znowu pojawiła mi się ta myśl, bardziej się zaniepokoiłam, zaczęłam sprawdzać czy podobają mi się dziewczyny, robiłam różne testy jakiej jestem orientacji. I tak tydzień minął z tymi myślami. Po jakimś czasie, do teraz znowu powrociły mi te myśli! Ale do tego stopnia, że unikam oglądania tv z dziewczynami, unikam social mediów, nie mogę obejrzeć w spokoju żadnego serialu, bo pojawia się jakaś kobieta i w głowie są myśli ''A może ona ci się podoba? Jest ładna?'' No i już nie mogę tego znieść! Nie da się normalnie funkcjonować! Nawet patrzę na swoją mamę czy babcię i się zastanawiam, czy one mi się podobają! Mówiłam o tym mamie, ale ona tego nie rozumie, unika zabrania mnie do psychologa. Zapomniałam dodać, że mam nerwicę lekową, muszę zapalać światła w całym domu gdy idę się myć, bo boję się ''potworów'' albo nie mogę jeść przy ludziach, bo nie mogę nic przełknąć. Już nie wytrzymam z tym wszystkim. Z jednej strony jestem ciekawa jak to jest być z osobą tej samej płci, ale nie chciałabym w ogóle wiązać życia z tą osobą, ani nic, no nie wyobrażam sobie tego! Bardzo proszę o pomoc...

Odnośnik do komentarza

To, że kobiecie podoba się kobieta to nie oznacza biseksualizmu. Zapewniam Cie! To jest tylko ocena, że ktoś jest ładny, zgrabny i ma piękną figurę. I co dalej??? Z tego nic nie wynika. Mężczyzna też umie określić czy inny jest przystojny czy nie, ale to nie robi z niego geja. Skoro masz nerwicę lękową to bezwzględnie powinnaś chodzić do psychiatry i na terapię. Rodzice wiedzą, że masz nerwicę? Od jak dawna się z tym zmagasz?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...