Skocz do zawartości
Forum

Sprawdzone kosmetyki na włosy?


Gość Agata

Rekomendowane odpowiedzi

Co polecacie na cienkie, rozdwajające się włosy które nie mają objętości, wypadają oraz wolno rosną  ? Stosowałam  rózne suplementy typu skrzypovita, biotebal, kerabione,  ale nie widzę zadnych efektów. Myślałam by spróbować z kosmetykami Monat albo z napojem do przygotowywania z Nature's Finest Polecacie albo znacie inne kosmetyki które naprawde pomogą???

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim musicie zadbać o swoje włosy i ja polecałabym najbardziej dermokosmetyki Klorane z wyciągiem z chininy. W składzie znajdują się również witaminy z grupy B. Dla mnie takie produkty są najbardziej skuteczne i najlepiej dbają o moje włosy.Przede wszystkim musicie zadbać o swoje włosy i ja polecałabym najbardziej dermokosmetyki Klorane z wyciągiem z chininy. W składzie znajdują się również witaminy z grupy B. Dla mnie takie produkty są najbardziej skuteczne i najlepiej dbają o moje włosy.

Odnośnik do komentarza

Ciężko czasem ujarzmić moje kręcone włosy, dlatego zawsze potrzebują one odpowiednich kosmetyków. Jakiś czas temu bardzo polubiłam się z marką Inoar. Mają taką serię Divine Curls skierowaną właśnie do takich włosów, jak moje. Najbardziej podoba mi się to, że moje włosy są nawilżone, ale nie obciążone, zredukowane jest puszenie i łatwo można je rozczesać.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również w wolnej chwili przejrzeć sobie usługi salonu fryzjerskiego jakim jest Akademia Perfect Hair. Poleciła mi to miejsce moja koleżanka, ponieważ szukałam jakiegoś sprawdzonego miejsca do przeprowadzenia koloryzacji. Oni zrozumieli moje potrzeby w stu procentach i z salonu wyszłam naprawdę bardzo zadowolona
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...