Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nieregularne miesiączki, uprawiałam z chłopakiem peting w okolicach dni płodnych (bez wytrysku), dziś jest 39 dzień cyklu i dalej nie ma okresu. Test ciążowy robiony w 36 dniu cyklu (pierwszym dniu spodziewanej miesiączki) wyszedł negatywnie. Niepokoi mnie jednak brak okresu który zazwyczaj przychodził szybciej, ostatnio w 29 dniu cyklu. Nie mam żadnego krwawienia, ostatni okres miała od 8 do 13 marca. Nie zaobserwowałam żadnych objawow ciąży poza brakiem okresu. Biały gesty śluz znikł w 37 dniu cyklu i w 38 dniu śluz prawie się nie pojawił. Jaka jest szansa ze jestem w ciazy i na co wskazuje zanik śluzu?

Odnośnik do komentarza

Powinnas zwrócić się z tym problemem do eksperta forum. Napisz sobie bezposrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...