Skocz do zawartości
Forum

Nerwica a uczucie niestabilności itp.


Gość Jan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu około 4miesiecy miewam ciągle uczucie niestabilności, niepewności w chodzie. Zaczęło się gdy źle poczułem się w markecie, zrobiło mi się słabo i potem ciągle zacząłem o tym myslec. Od tego czasu codziennie czuje uczucie niepewności i niestabilności w chodzie i gdy stoję, gdy leżę jest okej, mimo że nikt inny tego nie zauważa i twierdzą że poruszam się normalnie i wymyślam. Byłem u neurologa, wszystkie odruchy kontrolne prawidłowe, dla kontroli rezonans pod koniec maja natomiast to dość długo a takie życie jest męczące. Powiem szczerze również że miewałem problemy z nerwica od młodych lat natomiast już 4lata był spokój i teraz zaczęło się coś takiego. Niestety zacząłem czytać w internecie cóż to może być i przyczyniłem się do obawy przed najgorszym ( guz mózgu ) najpierw twierdziłem że może to być SM natomiast objawy mrowienia ciała się uspokoiły po braniu suplementów i pramolanu który brałem miesiac. Przez te wszystkie objawy odechciewa się czegokolwiek a każdy mówi że wymyślam... Co mogę zrobić w takim przypadku aby znacznie polepszyć komfort i chęć do życia. Jeśli guz mózgu sobie uroilem bez postawionej diagnozy ( a raczej lek tak ciężkiej choroby ) przypuszczam że może być to nawrót nerwicy bądź hipochondrii lub depresji sam już nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...