Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na potencje


Gość Wojciech

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może któryś z Panów podzieli się swoimi spostrzeżeniami odnośnie tabletek na potencje? Niestety dopadł mnie ten problem i nie mam innego wyjścia, trzeba zainwestować w jakieś tabletki, które pomogą mi jakoś wrócić do sprawności. Jeśli możecie się podzielić opiniami to dajcie znać.

 

Odnośnik do komentarza

Tabletki na potencje to nie cukierki i najlepiej zglosic sie z tym do lekarza,ewentualnie zapytac w aptece.Ze swojego doswiadczenia moge tylko poradzic,zeby nie kupowac  ich online.Ja kiedys kupilem tabletki z sidenafilem w niskiej dawce bez konsultacji z lekarzem I mialem silne skutki uboczne (problemy z sercem) i wylądowałem w szpitalu.Jesli kupowac samemu to tylko preparaty roslinne (L-arginina,czy wyciąg z Maca),ale one na poważniejsze problemy z erekcją raczej nie pomogą.Zakup leków z sidenafilem,nawet tych w niskiej dawce dostepnych bez recepty lepiej skonsultować z lekarzem.Lekarz może również zalecić inne środki dostepne na recepte (tadalafil,wardenafil,czy apomorfine).

 

Odnośnik do komentarza

Roślinne środki nic nie dadzą. Najlepiej zgłosić się do urologa, pogadać i on dobierze odpowiedni lek i moc. Tak było ze mną. Jeśli nie chcesz wizyty u urologa to na pewno coś o małej dawce. Obecne w aptekach są dostępne bez recepty preparaty z  sidenafilem 25, ale trzeba patrzeć na reakcję organizmu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...