Skocz do zawartości
Forum

Sterydy


Gość miksss

Rekomendowane odpowiedzi

Może macie w sieci jakiś sprawdzony sklep, który zajmuje się sprzedażą sterydów i możecie polecić? Zależy mi na dobrych jakościowo produktach, których stosowanie nie będzie powodowało skutków ubocznych. Wiadomo, że nie wszystko w Polsce można legalnie kupić, natomiast tutaj jestem elastyczny i w pełni oczywiście dyskretny więc jeśli chodzi o ewentualnych sprzedających nie trzeba się obawiać kontaktu ze mną.

Odnośnik do komentarza

Moje sterydy kupuje w ofercie https://saaeurope.pl/ i mogę sklep polecić. Obecnie stosuje Clenbuterol i powiem szczerze, że efektywność mnie dość mocno zaskoczyła. Faktycznie mocny środek, który dał dużego kopa jeśli chodzi o budowanie masy mięśniowej. W mojej ocenie dobra propozycja, dodatkowo sklep ma te sterydy w całkiem dobrej cenie więc pod tym kątem ta oferta także wypada całkiem spoko.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysztof

Oferta jeśli chodzi o www.sterydy-anabolix.net wypada bardzo pozytywnie i faktycznie na nich można liczyć. Ceny produktów w porządku, a pochodzą z bardzo dobrych źródeł więc tego zakupu będzie można tak naprawdę dokonywać bez większych obaw. Warto z takiej opcji skorzystać i faktycznie szukać możliwości dokonania zakupu ze sprawdzonej oferty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...