Skocz do zawartości
Forum

Nie wiem już co myśleć.


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z chłopakiem już jakiś czas . Dość szybko razem zamieszkaliśmy i cały związek wygląda super, poznanie z rodziną itp . Zanim zaczęliśmy być z sobą był w długim związku ale rozstali się ( ona go zostawiła). Niestety biorąc ostatnio jego telefon, coś mnie podkusiło. Zobaczyłam że pisał z była dziewczyna. Bardzo mocno się zdenerwowałam. On mówił mi że to ona do niego wypisywała i wgl. Postanowiłam napisać do niej żeby dała nam święty spokój a jemu kazałam ją zablokować. Oczywiście podszedł do tego dość nerwowo ale zrobił to co kazałam. Wczoraj wzięłam znowu jego telefon a tam co? Okazało się że to on do niej pisał i to ona kazała mu się odczepić od siebie jak zobaczyła ze napisałam. Mało tego on ja odblokował. W wiadomościach do niej był bardzo miły dla niej i nigdy nic nie wspomniał o mnie. Prócz tego zobaczyłam po mojej wiadomości do niej że on do niej napisał żeby się nie przejmowała mną. Jednak ona kazała po prostu nam spierd***c. Nie wiem co myśleć. Bardzo go kocham ale boję się że on ja wciąż kocha. Chociaż mi mówi że mnie kocha i jestem dla niego najważniejsza na świecie. Ale w takim razie po co ja sobie znowu odblokował? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...