Skocz do zawartości
Forum

Gość j...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W tym roku kończę 40 lat. 7 lat temu urodziłam córkę i od tego czasu stosuję antykoncepcję w postaci zastrzyków Depo-provera. Po około roku mięsiączka u mnie zanikła całkowicie.. W lutym ku mojemu zdziwieniu pojawiło się krwawienie, które po 7 dniach przeszło w plamienie które trwało 2.5 tygodnia. Teraz od tygodnia znów kwawię silniej niż poprzednim razem. Czym to może być spowodowane? Zastrzyk powinnam kolejny zrobić 9 kwietnia ale 7 zaczęłam krwawić więc zrezygnowałam z iniekcji. Jaka może być przyczyna tych krwawień? Czy powinnam się zacząć bać?

Odnośnik do komentarza

nie lekcewaz tego najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy udzielaja konsultacji dla użytkowników forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i uzyskasz pomoc. Powolaj sie na forum. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka postu

Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję że tu jeszcze lekarz się wypowie. Tak czy inaczej wybieram się w przyszłym tygodniu do lekarza. Zastrzyków więcej brać nie będę. Pojawiły mi się w ostatnim czasie dodatkowe działania niepożądane(brałam je prawie 7 lat) między innymi wypadanie włosów. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...